×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Policjanci z kołobrzeskiej komendy, wzorem lat ubiegłych, organizują akcję informacyjną dla ofiar przestępstw. W ramach „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” od 22 do 28 lutego będą udzielać bezpłatnie porad prawnych i informacji wszystkim zainteresowanym tą formą pomocy.

Najważniejszym celem inicjatywy jest zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych oraz udzielenie pogłębionej informacji o przysługujących im uprawnieniach.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy przyjść do Komendy Powiatowej Policji przy ul. Kilińskiego w dniach 22-28.02.2021 r. od godz. 7:30- 15:30 i poprosić o kontakt z dyżurującym w ramach akcji funkcjonariuszem. Można kontaktować się również telefonicznie telefonicznie pod numerem 47 78 46 512, 47 78 46 511.
Komentarze  
-4 #1 czika26 2021-02-21 10:58
Dobre .!! Sami łamią przepisy i KPK a chcą doradzac chyba jak łamać przepisy , Np. nie informują stron np poszkodowanego że dochodzenie przyjęte , i dochodzenie trwa , że został powołany biegły lekarz , Trzeba dopiero dowiadywać się w czytelniach prokuratorskich lub sądowych . Prokuratury też to tyczy = jedna mafia .Prokuratura nauczyła się nie wysyłać do stron ZAZALEŃ do sadów ,a sady to akceptują i rozpatrują te zazalenia nie powiadamiając strony procesu . Spotykają się prywatnie i sie śmieją .

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA