×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Firma Medical Services jest podmiotem leczniczym świadczącym szeroki wachlarz usług medycznych z dojazdem do klienta.
Zapytaliśmy jednego z założycieli skąd ten pomysł i z czego dokładnie możemy skorzystać w ramach oferowanych usług.

- Pomysł powstania Medical Service zrodził się w drugiej połowie 2020 roku. Wszelkie sprawy administracyjne i organizacyjne pozwoliły nam jednak otworzyć podmiot z początkiem grudnia ubiegłego roku. Głównym powodem, dla którego powstał Medical Services był brak produktu „PREMIUM" w zakresie usług medycznych na lokalnym rynku. Ideą przyświecającą działalności jest hasło „U Ciebie W Domu".
Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie zarówno swój czas, wygodę jak i bezpieczeństwo.
Dzięki naszej firmie klient nie musi wychodzić z domu, aby dojechać do laboratorium, czekać w długich kolejkach, narażać się na potencjalne infekcje, aby oddać krew do badań laboratoryjnych. W naszej ofercie znajduję się między innymi mobilny punkt pobrań krwi. Dzięki tej usłudze jedyne co klient musi zrobić to wykonać do nas telefon. Następnie w wyznaczonym terminie, o wskazanej godzinie dojedzie jeden z członków naszego zespołu, pobierze krew, a następnie dostarczy ją do laboratorium. Klientowi pozostaje sprawdzić wyniki online. Chcielibyśmy podkreślić, iż można u nas wykonać prywatnie wszystkie badania znajdujące się w ofercie sieci laboratoriów Diganostyka. W przypadku posiadania skierowania na badania krwi od lekarza POZ klient ponosi tylko opłatę za pobranie, badania wykonywane są w tym przypadku na koszt lekarza rodzinnego.
Pobieramy również wymazy w celu diagnostyki zakażenia wirusem SARS-Cov 2. W ofercie znajdują się testy RT-PCR, Antygenowe, badania na obecność przeciwciał oraz szybkie testy antygenowe z zaświadczeniem w języku polskim jak i angielskim.

- Jednak pobrania krwi i testy związane z koronawirusem, to tylko wycinek Waszej działalności.

- Tak, mobilny punkt pobrań to tylko jedna z naszych usług. Oferujemy również tzw. Pakiet Kardiologiczny. Ta oferta została stworzona, aby ograniczyć ilość wizyt pacjenta w gabinecie kardiologa. W przypadku podejrzenia lub zalecenia diagnostyki nadciśnienia, oferujemy przyjazd pracownika, który pobierze krew na panel badań kardiologicznych, następnie wykona 12-odporwadzeniowe EKG, oraz zamontuje urządzenie, które będzie monitorowało ciśnienie tętnicze przez następne 24 godziny. Po upływie doby jeden z członków zespołu przyjedzie aby zdjąć urządzenie, następnie wygeneruje raport dla specjalisty. Wszystko to pacjent otrzyma w formie wydruku, który będzie mógł przedstawić swojemu lekarzowi.

- Czy COVID i kardiologia to jedyna działalność Medical Service? A co z badaniami ogólnymi?

- Oferujemy również wizyty domowe w celu przeprowadzenia badania pacjenta. W jej trakcie, członek zespołu dokonuje badania pacjenta, pomiaru ciśnienia, glikemii, saturacji, wykonuje EKG, osłuchuje klatkę piersiową. Na koniec przygotowuje kartę informacyjną z której pacjent może skorzystać podczas teleporady z lekarzem rodzinnym.
W przypadku braku dostępu lub długiego oczekiwania na pielęgniarkę środowiskową, oferujemy również realizację zleceń lekarskich.

- A co w momencie, kiedy wiemy już co się dzieje i czego nasz organizm potrzebuje, lub zwyczajnie czujemy się słabo i chcielibyśmy to zmienić?

- Ostatnim filarem naszej działalności jest suplementacja witaminowa pod postacią wlewów kroplowych. Współpracujemy zarówno z gabinetami medycyny estetycznej, klubami fitness jak i trenerami personalnymi. W celu poznania bliżej naszej oferty, którą regularnie poszerzamy, zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku @MedicalServicepl, a już niebawem na stronę internetową www.medicalservice.com.pl

- Wspomnieliśmy o badaniach w kierunku SARS-Cov 2. Czy pacjenci zakażeni i przebywający na kwarantannie również mogą liczyć na pomoc?

- Warto podkreślić, iż jako nieliczni oferujemy wizyty domowe u pacjentów chorych na Covid19, w miejscach kwarantanny lub nadzoru epidemiologicznego.

Każdy z pracowników wyposażony jest w terminal płatniczy, aby ułatwić klientowi płatność za usługę.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bez wychodzenia z domu, tam gdzie Państwo czujecie się bezpiecznie i wygodnie.

Wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania udzielamy pod numerem telefonu 793 459 602.