×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Podajemy adresy zbiórek pod którymi możecie, finansowo, wspomóc osoby, które ucierpiały w sobotnim pożarze budynku mieszkalnego w Podczelu.

Przypomnijmy; w czasie nocnego pożaru jedno z mieszkań na poddaszu o spłonęło całkowicie, natomiast część została zalana wodą podczas akcji gaśniczej. Część rodzin z 26 zamieszkujących budynek, straciła swój dorobek życia. Pomocy udzielił już Urząd Miasta – najbardziej poszkodowane osoby otrzymały zastępcze lokale, jednak jak informuje Michał Kujaczyńki z kołobrzeskiego magistratu, wsparcie otrzyma każda osoba z wypadku, która się zgłosi. Doraźną pomoc oferuje również Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Pomaga Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, który również przekazał na rzecz poszkodowanych 15 tys. zł. Nadmieniamy, że wszystkie pieniądze, które wpłacicie na stronę Caritasu zostaną przekazane na rzecz osób, które ucierpiały w pożarze.
Pieniądze możecie wpłacać tutaj:

PKO BP
60 1020 2791 0000 7002 0234 4976

Wsparcia udzieliła również grupa na fb PomagaMY Kołobrzeg, gdzie została utworzona zrzutka na rzecz rodziny, której mieszkanie spłonęło. Organizatorka prosi, przez naszą redakcję, o kontakt również inne osoby poszkodowane, podajemy nr telefonu – Sandra Kielnik-Kałużna 663 993 384 zrzuta.pl [zobacz]

Aktualizacja

Pieniądze można wpłacać również w zbiórce organizowanej przez Klaudię Kwaśnik [zobacz]


Wiemy, że pojawiło się wiele akcji pomocowych, jednak nie każda z nich jest obecnie zweryfikowana, dlatego udostępniamy dwie powyżej. Będziemy jednak uaktualniać nasze informacje.


pozarpodczele (2)
pozarpodczele (3)
pozarpodczele (4)
pozarpodczele (5)
pozarpodczele (6)
pozarpodczele (7)
pozarpodczele (8)

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA