×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Już 13. i 14. sierpnia na plaży centralnej w Kołobrzegu stanie miasteczko 4FUN, w którym będzie czekać na Was najlepsza muzyka i wiele niesamowitych wrażeń, a do wygrania mnóstwo nagród!
Na miejscu przygotowane będą dla dla Was całodniowe atrakcje. Od godziny 10:00 do 19:00 będziecie mogli wziąć udział w aktywnościach muzycznych oraz sportowych prowadzonych przez prezenterki 4FUN.TV i trenerki fitness – Natalię Jakułę, siostry ADiHD, Olę Ciupę! Nie zabraknie też DJ-a z przenośną konsolą, który przez dwa dni będzie towarzyszył wszystkim aktywnościom na plaży.

Główną atrakcją eventu będzie koncert akustyczny Honoraty Skarbek, a to jeszcze nie wszystko! W ciągu dwóch dni będziemy mogli skorzystać z licznych atrakcji takich jak:

• Treningi fitness z Natalią Jakułą
• Treningi na trampolinach Fit and Jump prowadzone przez Siostry ADIHD
• Turniej piłki plażowej z prezenterkami 4FUN.TV
• Nauka pływania z trenerem na Skimboardzie
• Zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni – Water slide
• Paintball oraz wiele innych dodatkowych konkursów i nagród!

W sobotę, główną atrakcją będzie specjalnie przygotowana strefa social singing, w której każdy będzie mógł zaśpiewać z Honoratą Skarbek!

DO ZOBACZENIA!
Komentarze  
+1 #1 jou 2016-08-09 09:51
:-)
-2 #2 Może morze? 2016-08-09 17:47
Miasetczko czy Mlasetczko? To ma duże znaczenie... A może chodzi o miasteczko? No to wprawiono nas, internautów w dylemat...
0 #3 abcde 2016-08-10 11:36
Cytuję Może morze?:
Miasetczko czy Mlasetczko? To ma duże znaczenie... A może chodzi o miasteczko? No to wprawiono nas, internautów w dylemat...

jak napisze osle to zrozumiesz? pewnie nie bo wprowadzam cie w blad. TY OŚLE wez sobie kolo i pier....j se w czolo. zrozumiales czy moze jeszcze raz wytlumaczyc.
0 #4 kriskg 2016-08-11 01:31
A czy Zbigniew i Zbyszek to to samo?? Bo po pozwolenie był Zbyszek a tera jest Zbigniew!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA