×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Rodzinne animacje, wesołe zabawy oraz wygodne leżaki to wszystko będzie można spotkać na plaży przy molo w dniach 12 – 14 sierpnia. Znana chyba wszystkim marka kosmetyków Nivea zorganizuje specjalną strefę zabawy dla całych rodzin.

Na plaży w tzw. Strefach Nivea i razem z ambasadorem marki, znanym żeglarzem i mistrzem olimpijskim i mistrzem świata Mateuszem Kusznierewiczem będzie można spróbować swoich sił w rodzinnych konkurencjach. Na wszystkich plażowiczów będą czekały takie atrakcje jak: rodzinny tor przeszkód oraz fitness i zumba, konkurs na najładniejszą budowlę z piasku, fotobudka Nivea Sun. Przez cały weekend wszyscy chętni będą też mogli wziąć udział w również bezpłatnych kursach skimboardu, czyli wiedzy o nauce wiązania węzłów żeglarskich.


W strefie powstanie również wyjątkowe video-stanowisko w której każdy dostanie szansę, aby sprawdzić, jak słońce widzi skórę przed oraz po nałożeniu kremu z filtrem. Plażowicze dzięki wykorzystaniu techniki ultrafioletu w aparacie fotograficznym będą mogli zobaczyć, jak zmienia się warstwa ochronna na skórze przed i po nałożeniu kremu z filtrem. Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA otwarta będzie od piątku do niedzieli w godzinach 10.00 - 18.00.

Komentarze  
+1 #1 mo 2016-08-10 07:21
Proponuję Lepszą Propozycję do Chorwacji , Egipt
jest tańszy pobyt i Pogoda jest pewna Pozdrawiam
-1 #2 Powtarzanie 2016-08-10 19:07
Jestem przeciw tej strefie zabawy. Nie lubię ich. Szkoda, że miasto powiela błędy z poprzednich lat

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA