×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To już ostatnie chwile by dołączyć do grupy i zdobyć granice Polski. Trasa wiedzie przez Mrzeżyno, Niechorze, Pobierowo, Dziwnów, Wisełkę i Międzyzdroje. Organizatorzy akcji, liczą na wsparcie w dowolnej formie np. przy witaniu i pożegnaniu grup, zaproszenia na obiad czy nocleg.

Organizatorzy i uczestnicy chcą pokazać, że po chorobie nowotworowej można żyć, pracować i cieszyć się życiem. W dniach 21 – 27 sierpnia br., 34 grupy osób chorych onkologicznie i wspierających osoby chore zamierzają w ciągu 7 dni przejść około 100 km odcinki i tak okrążyć całą Polskę. Trasy marszu są już opracowane. Można jeszcze dołączyć do grup, zrobić to z dedykacją dla kogoś lub, po prostu, dla siebie. Wystarczy tylko zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie www.onkorejs.pl). Można też grupę wspierać.

W marszu Polskim wybrzeżem na trasie Kołobrzeg Świnoujście weźmie 10 osób. Wśród nich są kołobrzeskie Amazonki. Uczestniczki marszu za pomocą mediów apelują do wszystkich o pomoc w tym przedsięwzięciu.

- Potrzebujemy noclegów na trasie naszego marszu, może zaproszenia na obiad, kawę lub kanapkę. Wsparciem będzie też pożegnanie lub przywitanie nas na kolejnych odcinkach trasy. Dołączają do nas osoby z odległych miejsc w Polsce i to dla nich chcemy zapewnić noclegi i wyżywienie. Chcemy im pokazać piękno naszego zachodniopomorskiego wybrzeża. Wystosowałyśmy pisma do gmin przez które będziemy maszerowały. – informuje Maria Najdowska, koordynatorka trasy nr 1.

Swój marsz kołobrzeżanki rozpoczną 21 sierpnia o godz.10:00 w Porcie Jachtowym. W ciągu siedmiu dni przejdą trasę 108 km przez Międzyzdroje do Świnoujścia. Szczegółowe informacje o przebiegu tras można znaleźć na stronach www.onkorejs.pl lub www.facebook.com/onkorejs..

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA