×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
O tym jak uzdrowić serce wykorzystując odkrycia noblistów oraz o zastosowaniu wody alkalicznej w leczeniu chorób serca i układu krążenia wkrótce w Kołobrzegu opowiadać będzie Jerzy Zięba. Profesor, który od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Jak sam przyznaje, nie jest lekarzem, dlatego nie leczy, ale przekazuje tezy naukowców i lekarzy.

Jerzy Zięba publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych.

Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane.

Autor kontrowersyjnej książki "Ukryte terapie" spotka się z mieszkańcami Kołobrzegu 13 sierpnia o godz.10.00 w Marinie Solnej przy ul. Warzelniczej 1.
Komentarze  
+7 #1 glutek 2016-08-11 00:10
Nie napisaliście, czy wstęp jest wolny czy odplatny. Dla mnie to ważne bo mam niską rentę.
+1 #2 MONIA 123 2016-08-11 15:14
Tak, to bardzo wazne, czy wstep jest bezpatny ??
0 #3 dany_Pl 2016-08-14 14:58
Kolejny hochsztapler, który zarabia na naiwnych. Nawet jak wstęp jest bezpłatny, to potem profesorek będzie ci kazał kupic jakiś lek czy sprzęt. Nie dajcie się nabrac, że was wyleczy z jakiejś choroby.
-1 #4 Basieńka 2016-08-17 20:13
Wodę alkaliczną może sam pic na kaca, a nie na choroby serca czy nowotwory... Kolejny naciągacz wykorzystujący sytuację chorych ludzi. To prawda: na cudzym nieszczęściu można dobrze zarobic. Wstyd Panie Profesorze!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA