×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Jak już mogliście zauważyć na naszym facebook'owym profilu, kołobrzeska policja wzbogaciła się o nowe radiowozy. Jak się okazuje, chodzi o trzy, a nie dwa (jak podawaliśmy na facebook'u) pojazdy.
To Ople Mokka i Astra. Samochody będą pełnić służbę w posterunkach policji podległych Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu. - Samochody są dynamiczne, wyposażone w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy – opowiada asp. Tomasz Kwaśnik z kołobrzeskiej policji. Pojazdy zostały zakupione dzięki wsparciu finansowemu gmin, w których pełnić będą służbę. Zobaczyć je będzie można na terenach podległych posterunkom w Dźwirzynie, Gościnie i Ustroniu Morskim.
Komentarze  
+5 #1 radna 2018-01-11 14:13
Dynamiczne :lol: 5 koni na koło :lol:
Cytować
-13 #2 Latający Czestmir 2018-01-11 16:04
Przecież oni się w windzie gubią, bo za dużo przycisków, a co dopiero w takim aucie :)
Cytować
+5 #3 Ghost 2018-01-11 20:10
Chlopaki podwieziecie na bp :-)
Cytować
+12 #4 myślący 2018-01-11 20:55
Piękne radiowozy ! a ile karetek pogotowia do ratowania życia kupiono w ostatnim czasie ?
Cytować
+14 #5 Janina typowa 2018-01-11 21:21
Cytuję Latający Czestmir:
Przecież oni się w windzie gubią, bo za dużo przycisków, a co dopiero w takim aucie :)

Jak czytam takie komenty lub, ze im sie nie należy to mi ręce razem z gaciami opadają. Ludzie policji należą sie nowe auta dla waszego bezpieczeństwa i to jest w pełni uzasanione. Ja pytam: po co strazy miejskiej papamobil elektryczny?! Czemu oni w ogóle istnieją?! Zlikwidować SM, kasę dac dla służb medycznych i wiecej policji. Miruś Z. i tak nie potrafi tym autem jeździć. Szarówa na dworze, późne popołudnie mgła, a ten na dziennych... dla policji, pogotowia i strażaków kasy nie szczędzić. SM zlikwidować.
Cytować
+1 #6 MOna_Lisa 2018-01-12 07:06
Cytuję Janina typowa:
[quote name="Latający Czestmir"]Przecież oni się w windzie gubią, bo za dużo przycisków, a co dopiero w takim aucie :)

"...Ludzie policji należą sie nowe auta dla waszego bezpieczeństwa i to jest w pełni uzasanione..."

Więc jeszcze poprosimy o dodatkowe karetki pogotowia.
Cytować
+2 #7 Pszemek 2018-01-12 13:32
Cytuję Janina typowa:
Cytuję Latający Czestmir:
Przecież oni się w windzie gubią, bo za dużo przycisków, a co dopiero w takim aucie :)

Jak czytam takie komenty lub, ze im sie nie należy to mi ręce razem z gaciami opadają. Ludzie policji należą sie nowe auta dla waszego bezpieczeństwa i to jest w pełni uzasanione..

Po pierwsze musiałby na kazdym rogu stac gliniarz. Po 2: skoro by stal na kazdym rogu to po co im radiowozy? ;) "zeby dojechal na miejsce przestepstwa". A no skoro ma dojechac na miejsce przestepstwa 10 minut po telefonie to i tak juz jest po ptakach.. Ogolnie ciezki temat do dyskusji.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl