×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wystarczy posiadać telefon i konto internetowe w banku, aby zapłacić podatek od nieruchomości, uiścić opłatę skarbową czy pokryć koszty uzyskania wszelkich zezwoleń. Kołobrzeski magistrat wraz z nastaniem nowego roku uruchomił dodatkową usługę w wydziałach Urzędu Miasta
Miasto tym samym uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu WebPOS Paybynet.

Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

WebPOS Paybynet to internetowy odpowiednik terminala płatniczego, tzw. POS (ang. point of sale). Urzędnik loguje się do niego poprzez specjalną stronę internetową, a następnie, wypełniając odpowiednie dane, może przyjąć płatność od klienta PKO Banku Polskiego lub ING Banku Śląskiego (z wykorzystaniem kodów BLIK) lub klienta Banku Pekao PeoPay. Do realizacji transakcji nie jest potrzebne żadne osobne urządzenie. Wystarczy login i hasło do aplikacji internetowej. Transakcje wykonywane przez WebPOS Paybynet przesyłane są bezpośrednio z rachunku bankowego płatnika na rachunek bankowy urzędu z wykorzystaniem systemu rozliczeń międzybankowych Elixir.
Komentarze  
0 #1 Fallus 2018-01-31 15:43
A kiedy moszna budu placitsa narzadem :o ?

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH