×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Znana restauratorka i gwiazda telewizji TVN, Magda Gessler pojawi się w mieście nad Parsętą po raz pierwszy. Swoje "Kuchenne rewolucje" wraz z ekipą telewizyjną przeprowadzi w restauracji "Figa z Makiem" Państwa Wioletty i Pawła Pasternak. Lokal mieszczący się przy ul. Perłowej 55 przejdzie totalną metamorfozę  od 5 do 9 lutego.

Czy w tym czasie Magda Gessler postara się pomóc właścicielom w zdobyciu klientów? Jak będzie wyglądac nowe menu restuaracji "Figa z Makiem", Przekonamy się już w maju na antenie stacji TVN.

Program "Kuchenne rewolucje" prowadzony przez Magdę Gessler emitowany jest na antenie stachi TVN od 2010 roku.

Zgłaszają się do niego restauratorzy, mający problemy z utrzymaniem lokalu. W każdym odcinku Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób, zmienia wystrój wnętrza. Program przez trzy pierwsze serie był emitowany w soboty o godzinie 18:00. Od czwartej serii emisja premierowa została przełożona na czwartek o godzinie 21:30, jednak w soboty o 18:00 nadawane są powtórki programu