×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To kolejny kierowca, który wpadł w ręce kołobrzeskich policjantów za przekroczenie dozwolonej prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. W miniony weekend mundurowi z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali prawo jazdy 37-letniemu mieszkańcowi Słupska.
Mężczyzna przez miejscowość Rymań jechał swoim Mercedesem z prędkością 119 km/h. Przekroczył tym samym dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 69 km/h.

Mężczyzna oprócz zatrzymanych na 3 miesiące uprawnień do kierowania, został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Od początku roku to już piąty kierowca który stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Rekordzista pod koniec stycznia w miejscowości Mołtowo przekroczył prędkość o 84 km/h.

Kołobrzeska policja po raz kolejny apeluje o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

- Przypominamy jak ważna jest jazda z tzw. „prędkością bezpieczną” – taką, przy której kierujący zachowuje możliwość pełnego panowania nad pojazdem i pozwalającą na odpowiednio szybką reakcję na sytuację zmieniającą się na drodze wyjaśnia Tomasz Kwaśnik, rzecznik Prasowy KPP Kołobrzeg. - Nadmierna prędkość może być czynnikiem, który spowoduje, że nie opanujemy w porę prowadzonego pojazdu, co może doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych - dodaje T. Kwaśnik.
Komentarze  
-35 #1 obriezan 2018-02-05 18:05
A szto na eto :o
Anah Chazari
Pejsati wari
A Bracia Starsi
Wezowej wiari :sad:
+45 #2 Mirus 2018-02-05 18:11
ŁAPAĆ MORDERCÓW DROGOWYCH!!!!!TO ŻE ZABIJA SIEBIE TO NIC, ONI SA ZAGROŻENIEM DLA INNYCH
-22 #3 BMW JEST NAJLEPSZE 2018-02-05 19:10
Brawo, moja szkoła 8) 8) 8) 8)
+22 #4 ZKL XXX 2018-02-05 19:29
Cytuję Mirus:
ŁAPAĆ MORDERCÓW DROGOWYCH!!!!!TO ŻE ZABIJA SIEBIE TO NIC, ONI SA ZAGROŻENIEM DLA INNYCH

Łapać i karać. Samochód zarekfirować sprzedać a kasę wydać na poprawę bezpieczeństwa na drogach
+15 #5 mam 2018-02-05 20:02
Dopiero piąty?Ile razy jadę tą trasą zawsze-podkreślam zawsze trafiam na kilku lub kilkunastu kierowców jeżdżących wg własnego kodeksu drogowego,nieliczących się z nikim i z niczym.Jadą wedłu schematu:za wszelką cenę wyprzedzac,wyprzedzac,wyprzedzac.Przeważają akwizytorzy w samochodach firmowych,małe i średnie samochody dostawcze a z osobówek kierowcy w wieku 30-40 lat z rejestracjami gdańskimi,warszawskimi,Koszalina;powiatu koszalińskiego,Białogardu,Świdwina.Styl jazdy agresywno-lekceważący.
+11 #6 Q Tafon 2018-02-05 20:52
Cytuję BMW JEST NAJLEPSZE:
Brawo, moja szkoła 8) 8) 8) 8)

Chcesz, żeby Twoja Rodzina paliła ci znicze na cmentarzu 1 listopada gamoniu?
-4 #7 Ś.W.O 2018-02-05 21:38
Potepiam wyczyn kierowcy i wielu innych użytkowników dróg co za bardzo naginaja przepisy. Ale nie zmienia to faktu że jest skończonym [...]em i imbecylem że dał się złapać mam nadzieję że przytulił 1000zl i laweta
+4 #8 miejscowy 2018-02-06 09:00
Cytuję Mirus:
ŁAPAĆ MORDERCÓW DROGOWYCH!!!!!TO ŻE ZABIJA SIEBIE TO NIC, ONI SA ZAGROŻENIEM DLA INNYCH

no właśnie bo jak już dojdzie do wypadku to jest tak że giną niewinni ludzie a sprawca jest cału
+3 #9 ONUFRY 2018-02-06 09:03
Niestety ale prawda jest taka, że do postępowań ludzi którzy przekraczają prędkośc przyczynia się postępowanie państwa. Polska jest delikatnie mówiąc bardzo źle rządzonym krajem, gdzie brak jest jakiegokolwiek długofalowego strategicznego myślenia. Specjalizowała się w zmienianiu co chwila przepisów na "widzimisię" Platforma Obywatelska. Pierw zezwolili Straży Miejskiej na używanie radarów. Może nie było to dobre rozwiązanie, ale przyzwyczaili Policję, że nie musi zbytnio stac na wioskach, bo tam łapie nagminnie Straż Gminna. Potem zabrali im uprawnienia, ale niestety na wioskach już nikt tego wystarczająco nie pilnuje, można wręcz rzec, że obszary zabudowane na wioskach to fikcja. Podobnie było ze stacjonarnymi radarami, niektóre stoją pozakrywane folią, nieczynne, bo jakaś służba straciła do nich uprawnienia, a inna nie chce ich przejąc. Czy to trochę nie przypomina cyrku ? Bo co przeciętnego Kowalskiego obchodzi, że w Sejmie nie potrafią racjonalnie załatwic tej rzeczy, liczy się że radary zostały kupione z podatków, ale nie zapewniają bezpieczeństwa, bo w Polsce mamy cyrkowo.
+4 #10 ONUFRY 2018-02-06 16:52
Jednym zdaniem - kierowca Mercedesa i wszystko jasne!

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH