×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Podróżnicza książka kołobrzeżanina Artura Malka, pojawi się wkrótce na półkach księgarni. „Banany i cytrusy, czyli leć do Afryki", to książka opisująca podróże po krajach Afryki, które odbył Malek na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Znajdziemy w niej między innymi ciekawe opisy przygód z Etiopii, z miejsc gdzie nie do końca dotarła cywilizacja. Kołobrzeżanin przedstawia wiele ciekawostek z życia zwierząt afrykańskiej sawanny. Czytając „Banany i cytrusy, czyli leć do Afryki" znajdziemy się na safari gdzie dosłownie poocieramy się o słonie, lwy, zebry, antylopy, hieny, bawoły i wiele innych egzotycznych zwierząt. Książka jest zarówno dla tych, którzy z różnych przyczyn obawiają się pojechać do Afryki, a także dla tych, którzy lubią wartką akcję, dobrą, ciekawą narrację i piękne zdjęcia. W książce znajdziemy również jak tanio i bezpiecznie podróżować po Ugandzie, perle Afryki, co to jest couchsurfing, boda boda, matoke, matatu.

Artur Malek urodził się i wychował w Kołobrzegu, tu (jak sam mówi) z trudem przebrnął przez Szkołę Podstawową nr 3. Potem związał się na z polskimi lasami (Nadleśnictwo Gościno) i przyrodą. W chwili obecnej mieszka w Norwegii, podróżuje po świecie, a czasem napisze o tym książkę.(stm)
Komentarze  
+4 #1 Etoprafda 2018-02-13 13:00
Bo jakby został w Kołobrzegu to banany i cytrusy podziwiałby w biedronce
0 #2 Golibroda 2018-02-13 14:46
Mozna wyrwac c......a z dżungli ale dżungli z c.......a juz nie.
0 #3 Michal.M. 2018-02-13 18:59
Brawo Artur, realizuj sie. Pozdr, Michal M.

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH