×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Miło nam poinformować, że spółka HNS 16 Sp. z o.o. – operator Hotelu New Skanpol w Kołobrzegu została wyróżniona w rankingu miesięcznika Forbes – „Diamenty Forbesa 2018” w kategorii Rozwój Firmy, dla firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN.

W trakcie uroczystej gali, która odbyła się 15 lutego 2018 r. w Hotelu Dana Business&Conference w Szczecinie nagrodę odebrał Wiceprezes Zarządu spółki, Dyrektor Hotelu New Skanpol Jarosław Witkowski.


Hotel New Skanpol najstarszy Kołobrzeski hotel - od 51 lat na rynku - systematycznie się rozwija. W ostatnich latach wyremontowane zostały pokoje hotelowe, wybudowany został basen z saunami i jacuzzi, a także wyznaczająca nowe trendy w kuchni i obsłudze gości restauracja SUBLIMA. W grudniu zeszłego roku całkowicie została przebudowana recepcja, restauracja bufetowa oraz obszar lobby. W planach jest zmiana elewacji oraz rozbudowa możliwości bazy zabiegowej. Wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowany personel, w połączeniu z jasną strategią rozwoju firmy, zapewniają sukces nie tylko w różnego rodzaju rankingach, ale przede wszystkim w obsłudze rosnącej z roku na rok liczby gości.