×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wiosenny Clean w kołobrzeskim Muzeum odbędzie się już po raz szósty. Akcja czyszczenia pojazdów na ekspozycjach plenerowych Muzeum Oręża Polskiego w tym roku podzielona została na dwa etapy. Pierwszy z nich odbędzie się 14 kwietnia w Skansenie Morskim. Kolejny - dwa tygodnie później na placu muzeum przy ul. Emilii Gierczak. Akcja jest jednym z elementów przygotowań muzeum do sezonu letniego.

Mile widziani będą wszyscy ochotnicy – wolontariusze oraz miłośnicy historii militarnej. W związku z charakterem zaplanowanych działań organizatorzy przypominają o potrzebie odpowiedniego ubrania się – proponowany strój powinien być luźny, nie krępujący ruchów a jednocześnie przewidziany do pracy fizycznej. Wszyscy chętni proszeni są o stawienie się kilka minut przed rozpoczęciem akcji (11.00).

- Obok własnoręcznego przywrócenia blasku kołobrzeskim kolosom będzie to jedyna możliwość poznania ich konstrukcji również od wewnątrz – czytamy w nadesłanym w komunikacie.

Po zakończeniu akcji zarówno w 14 jak i 28 kwietnia dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek.
Komentarze  
+8 #1 orety 2018-04-13 10:11
Po co na siłę używać języka angielskiego w takich akcjach? To jest Muzeum Oręża Polskiego czy Angielskiego?
Cytować
+3 #2 boys 2018-04-13 11:25
Zaproście złomiarzy oni bardzo dokładnie wszystko wyczyszczą
Cytować
0 #3 Golibroda 2018-04-13 13:03
Wiosenny klin? 07 zglos sie
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl