×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Dużo pozytywnej energii, trening całego ciała, dobra zabawa i 600 kcal na jednym treningu, może być lepiej? To pierwsze tego typu zajęcia w naszym mieście - połączenie fitness i tańców ludowych, do tego energetyczna muza!

Slavica dance to typowy „fat burner", czyli spalacz tłuszczu. Regularny udział w zajęciach pozwala więc wyszczuplić i wymodelować sylwetkę. Z kolei nauka i powtarzanie tanecznych kroków, wyrabia koordynację ruchową oraz daje większą świadomość ciała.

Slavica dance – coś więcej niż fitness, to także okazja do świetnej zabawy. W trakcie tańca wykonuje się różnego rodzaju ludowe okrzyki i przytupy w rodzaju „Iiiijaaa!". Muzyka jest głośna, a tempo żwawe i skoczne. W ten sposób uczestniczki mogą się wykrzyczeć, wyrzucić z siebie nagromadzony stres i uwolnić pozytywną energię.

Slavica dance a zumba – czym się różnią?
Choć oba rodzaje treningów opierają się przede wszystkim na ćwiczeniach kardio, w slavica dance jest więcej elementów fitness. Do układu tanecznego wplecione są kroki charakterystyczne dla aerobiku – step up, wykopy, chasse, krok dostawny itp. Dzięki temu slavica dance angażuje do pracy mięśnie, w większym stopniu niż zumba, która skupia się głównie na płynnych ruchach tanecznych. Różnica ta, może być istotna dla osób, które od treningu oczekują nie tylko spalania kalorii, ale także modelowania sylwetki.
W slavica dance jest ponadto więcej skoków i dynamicznych wymachów, a mniej pracy biodrami. To powoduje, że choreografia, może być łatwiejsza do opanowania niż w przypadku zumby, w której dominują ruchy wymagające większej elastyczności i gibkości ciała.
Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, do 10 osób. Obwiązuje rezerwacja miejsc

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o g. 19:00 w iD Centrum Aktywności - ulica Złota 16, Kołobrzeg
Zapisy przez nasz FB - http://www.facebook.com/ID-centrum-aktywno%C5%9Bci-281170315736109/
lub przez telefon 514510591