×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzeska policja jak zwykle przed wakacjami nasila działania prewencyjne. Tym razem funkcjonariusze spotkali się z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 3. Jak to bywa w takich przypadkach przypomnieli o elementarnych zasadach bezpieczeństwa, nie zapominając o numerach alarmowych i bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Nie mogli pominąć bardzo aktualnej ostatnio kwestii, mianowicie dopalaczy. Mówili wprost, kupowanie i zażywanie tego typu substancji grozi śmiercią. Policjanci dzielnicowi prowadzący spotkanie nawiązali  tym samym do ostatnich wydarzeń z Trzebiatowa. Tradycyjnie już, na koniec spotkania wszyscy uczniowie dostali opaski odblaskowe.
Komentarze  
+8 #1 bez nałogów 2018-06-09 20:18
Zróbcie w końcu coś, by dzieci nie wchodziły w ten paskudny i szkodliwy nałóg, jakim jest palenie papierosów. Ciśnienie mi się podnosi, jak widzę rodziców palących te ochydne papierosy przy swoich dzieciach. Przecież one to widzą i rodzic jest dla dziecka największym autorytetem.
-5 #2 didlo 2018-06-09 20:45
Cytuję bez nałogów:
Zróbcie w końcu coś, by dzieci nie wchodziły w ten paskudny i szkodliwy nałóg, jakim jest palenie papierosów. Ciśnienie mi się podnosi, jak widzę rodziców palących te ochydne papierosy przy swoich dzieciach. Przecież one to widzą i rodzic jest dla dziecka największym autorytetem.

Only PeAce
+8 #3 bez nałogów 2018-06-10 00:33
Dziękuję za tego minusa. Pewnie zabolało. Rozumiem, że tak naprawdę zgadzasz się, że mną. Siedzisz sobie w domu przed telewizorem i nagle lekarz mówi o szkodliwości palenia papierosów. Ty dajesz temu lekarzowi " minusa " szybko przelączając pilotem na inny kanał. Nie lubisz, jak coś cię uwiera w sumienie. Może to jakieś wyrzuty, próbują przebić się przez grubą skorupę bezmyslności. czekam na minusa od Ciebie, bo wiem, że tak naprawdę przyznajesz mi rację i ten minus, to będzie Twój plus. Muszę Cie zdradzić pewną tajemnicę klikaczu minusów - papierosy są do DUUUUPy. Tylko nie zdradź nikomu tej tajemnicy..
+1 #4 Valentino 2018-06-10 09:26
Ciekawe kiedy ktoś zrobi porządek z tą patologia taksówkarzy w Kołobrzegu.Same złodzieje , chachmęty,stają gdzie chcą i jak chcą,zatrzymują się gdzie chcą i jak chcą a wyjazd do Gościnna to już robią na GPS.pisze pod tym artykułem żeby zaprotestować wyłączaniu opcji dodawania komentarzy pod artykułem administratorze.Słyszałem że w Polsce jest wolność słowa i wyznania pseudodziennikarzu.
+8 #5 1960 2018-06-10 12:02
Moje dziecinstwo było zupełnie inne od dzieci w obecnych czasach. Żyło się skromniej a nawet biednie ale nikt nie zdawał sobie sprawy, że istnieją narkotyki a coś takiego, jak te dopalacze chyba jeszcze nie istniały. Niektórzy koledzy próbowali popalać papierosy. W przypadku dziewczyn, to była rzadkość aby nastolatka paliła papierosy. Wychowywano nas w szacunku do nauczycieli. Jednych nauczycieli bardziej się lubiło, innych mniej, ale chyba mało kto zdecydowałby się, przy rodzicach narzekać na nauczycieli, bo rodzice nawet by nie pozwoli na takie krytyczne słowa. Moi rodzice własnie tak zostali wychowani, by mieć szacunek dla nauczycieli. Wpajali mnie i mojemu rodzeństwu, by sąsiadom czy zanjomym mówić dzień dobry. Gdy jakiś dorosły zwrócił mi jakąś uwagę, to nawet nie przeszło by mi przez myśl, by dorosłemu jakoś odpyskować. Oczywiście, nie zawsze zgadzałem się z tym, co dorosły mi próbował wytłumaczyć, jednak spokojnie wysłuchiwałem tego, co ten dorosły miał mi do przekazania. Proszę zauważyć, jak wiele jest teraz młodzieży, która nie da sobie nic powiedzieć i nie tylko odpyskowuje ale nawet potrafi wypowiadać wulgarne słowa w stosunku do dorosłej osoby, zwracającej jej uwagę. Jestem pewien, że ci obecni nastolatkowie, którzy w tak wulgarny sposób odnosza się do dorosłych, za jakieś 20, 30 lat sami będą wymagali szacunku dla siebie, ze strony nastolatków, których dzisiaj nie ma jeszcze na świecie. Narzekamy na komunę ( nie chcę, aby miniony ustrój powrócił ) ale, to była zupełnie inna młodzież. Oczywiście, zdarzały się wyjątki.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA