×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Klub radnych Platformy Obywatelskiej poinformował na wtorkowej konferencji, że jednomyślnie udzieli poparcia Januszowi Gromkowi na najbliższej, absolutoryjnej, sesji. Radni podkreślili również, że zamierzają zagłosować za projektem dofinansowania in vitro.

Wystarczy rozejrzeć się po mieście i zobaczyć ile rzeczy udało nam się zrobić – mówił Ryszard Szufel, uzasadniając zamiar udzielenia absolutorium dla prezydenta przez klub PO. Radny podkreślił również, że pozytywnie pracę prezydenta (realizację budżetu)oceniła również Regionalna Izba Obrachunkowa i Komisja Rewizyjna Urzędu Miasta. - Dlatego mamy nadzieję, że prezydent to absolutorium uzyska – mówił Szufel.


Aneta Cieślicka, zapowiedziałą z kolei, że radni Platformy zagłosują za projektem uchwały dofinansowania in vitro. - Jesteśmy pewni, że na sesji będzie bardzo wiele emocji i dyskusji (...), ale proszę pamiętać, że my nikogo do niczego nie zmuszamy, my dajemy możliwość – wyjaśniała radna.


Z kolei Dariusz Zawadzki poinformował, że Platforma zamierza poprzeć prezydenta w kwestii zmiany uchwały, która pozwoli na przekazanie Zieleni Miejskiej bezprzetargowo, zlecenie na wywóz odpadów z firm i przedsiębiorstw czyli nieruchomości niezamieszkałych.


Wszystkie projekty uchwał będą głosowane na sesji Rady Miasta, w najbliższy czwartek.
Komentarze  
-8 #1 ZOO filia 2018-06-27 17:06
Zoofilia to to jak kon czy pies bierze sie za sex z homosapiensem .
Biorcy Porzyczki Moskiweskiej biora sie za wspomaganie ekskluzywnych KLINIK GINEKOLOGICZNYCH
Gdzie skutecznosc jest 8 % .
Dzieci z tego rodza sie jak jak cyborgi .
Jest bardzo skuteczne leczenie nieplodnosci bodajze naprotechnika i sa tez adopcje dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!
Politycy lewaccy od Towarzysza Lenina won od MEDYCYNY !!!
Bo stworzycie lewaki orangutana lezbijke
Lub pawiana homosexa .
Nie dosc wam slubow dwoch homosexow co obydwa nosza falluSSy :sad:
i nie da rady ....bo oba samce :oops:
+1 #2 Zmiana warty 2018-06-27 17:16
Kto zastapi garusa POkreta Staszka Pregolaszka Sekretara Genialnego PObrzezanych ?
Garujacego obecnie wew Zakladzie Karne Czarne ?
Zawadzki narcyz mowiacy obskurnym slangiem populizmu POd homosowietikusy
Czy moze zoldaten TeSSiMir z Procyvili ?
+2 #3 in pitro 2018-06-27 17:31
Zafundujcie swoje urojenia z wlasnej kieszeni prostaccy POpulisci i do rroboty .
A nie baki generowac w stolki
Az mozg zaczadzieje od smrodu .
Odlot i oderwanie sie od realiow az przykro .ZENUA :oops:
+10 #4 zen 2018-06-27 18:55
A POgonić to całe towarzystwo wzajemnej adoracji przy najbliższych wyborach choć trudno będzie za dużo czerpiących profity i umoczonych w system gdyby swego czasu większości w radzie nie miało PDK tzw. zwykli kołobrzeżanie po każdym wykonanym trzecim kroku musieli by za coś płacić
+2 #5 Kalibabka z Janisk 2018-06-27 21:29
Wystarczy zajrzec ....do historii mojeho rodu Szuflujacych .
Taty szabrownik tez pijonier jak pani Hrysia zona gumowej malzowiny usznej z PPiUR " Barka " Kolobrzeg :oops: .
Pozniej podszywal sie taty pod poborce podatkowego po okolicznych wioskach .
Pracowal tez w " Ruchu a skonczyl w ....pierdlu .
Kalibabka ma talent po taty .
Ma sklep ma apartamenta ma dzialki i ma stanowicho .
Tacy jak jo Kalibabka z zaocznem sredniem ksztalceniem , Viceryzy syn pomocy kuchennej i Grzmotek syn sprzataczki trzesa FeSStungiem .Yelyta :sad:
-1 #6 do tego co wyżej 2018-06-27 21:42
Tak wiele masz racji w tym co myślisz, a niestety ze szkodą dla tematów, piszesz głupoty.Ogarnij się chłopie i pisz po ludzku ,a zostaniesz mistrzem plusów.Przyjąłeś jakiś kretyński styl wyrażania całkiem sensownych myśli i mimo,że wielu czytelników przyznaje ci merytoryczną rację, to wychodzisz na półgłówka,którego nie należy traktować poważnie.
-6 #7 pan Stach 2018-06-27 23:01
A dlaczego nie piszecie że na Radzie Regionów pan prezydent Gromek zajął 5 miejsce w rankingu prezydentów miast!Brawo panie prezydencie!
+1 #8 Kalibabka z Janisk 2018-06-27 23:12
pan Stach :
Pan Staszek Gie krotko przed wyjazdem na wczasy ze skierowania przez Dobra Zmiane
Do ZK Czarne tez gorowal w rankingach .
Mowi Ci to cos ? :zzz
+1 #9 Imam kołobrzeski 2018-06-27 23:24
Hahaha,co tu się dzieje dzisiaj.Wlasnie się rozglądam po mieście i widzę ciemność,nie mogę się jakoś dopatrzeć tych inwestycji ...8 lat u koryta 96 miesięcy chociaż jedną inwestycja na 3 m-ce żeby była to trzeba by się ich 32 doliczyć ...a ja się pytam gdzie kryte lodowisko,gdzie strzelnica bo mistrzostwa Kołobrzegu w Białogardzie:(,kiedy remont bulwaru nad Parsęta,co że ścieżkami rowerowymi,kiedy remont skweru pionierów,gdzie wparcie dla sportu bo piłki nie liczę,gdzie teatr,ba gdzie kino
0 #10 miro 2018-06-28 05:42
Panie Szufel rozejrzałem sie po spółkach miejskich i widzę ogrom dokonań PO oraz zapewnienia najwyższego poziomu zarzadzania majatkiem mieszkańców.
Dziękujemy za wykonalność "Programu rodzina na Swoim" to modelowe,innowacyjne podejście do transparentności w polityce samorządowej
+6 #11 Logik 2018-06-28 06:32
Tak tak zasługi PO są wielkie szczególnie w likwidacji śladów germańskiej historii Kołobrzegu
Dzięki powołaniu w Kołobrzegu "konserwatora" zabytków równane są do fundamentów stare budowle: kamieniczki w porcie, stara elektrownia, zabytkowy elewator, wiele innych a ostatnio rozbierany jest zabytkowy przy "czerwonych koszarach"
Przetarg śmieciowy też mi pachnie przekrętem już widać,że mieszkańcy będą mieli z tego tytuł utrudnienia.
MAM POWAŻNE WĄTPLIWOŚCI CZY NIE BYŁ USTAWIONY A ZIELEŃ NIE JEST GNIAZDEM KRETÓW
+8 #12 moja ocena 2018-06-28 06:58
Około dwa miliony złotych kosztowało nas utrzymanie Gromka na stołku prezydenta. Za to mamy walącą się obwodnicę, most do nikąd, molo i okolice w ruinie, hosso z wyrokiem skazującym, utrzymywanie na stołku pasożyta,który go zdradził i wiele innych cudów ,którymi dewianci z Platformy obywatelskiej się chwalą.Ale jaka moralność i (brak)system wartości,takie też kretyńskie oceny tzw"dokonań" Gromka. Tylko nie Polski newsweek i Lis opłacany przez Niemców i dbający o niemieckie interesy, może Gromka chwalić. Każdy przytomny mieszkaniec naszego miasta wie ,że to iż Kołobrzeg się rozwija to nie zasługa Gromka. Wręcz przeciwnie, gdyby nie ograniczony Gromek , Kołobrzeg rozwijał by się dużo szybciej i w sposób przemyślany. Po ujawnieniu tak wielu afer finansowych, oszustw i zdrad narodowych ,można spokojnie ocenić ,że ta cała rządząca ekipa nadawała się od początku ,co najwyżej do recyklingu prezerwatyw zbieranych po leśnych parkingach. Aby nie być posądzonym o to ,że zbyt ostro ich oceniam, to przypominam: szef szczecińskiego zarządu melioracji ,niejaki Płowens i około 60 osób z nim związanych w całym naszym województwie - zdefraudowane ca 700 milionów, Staś Gawłowski siedzi ,żona Stasia z zarzutami ,Hok podejrzany o wyłudzenie z różnych placówek służby zdrowia na naszym terenie,ca 500 tysięcy złotych , Gromek w cywilnym procesie z Bieńkowskim ,z orzeczeniem winy za działania noszące charakter korupcyjny. Będzie pewnie jeszcze wiele innych"dokonań" o których się dowiemy wraz z rozwojem śledztw i wtedy jak Staś ,Boguś i inni zaczną sypać. Za najcięższe z tych nadużyć i zwykłych przestępstw ,odpowiedzialny jest Zarząd Województwa w tym Anna Mieczkowska ,jako członek tego Zarządu. Dobrze by było ,o tym pamiętać w dniu wyborów, i to nie dlatego ,że ktoś nie lubi ludzi-członków Platformy Obywatelskiej,ale dlatego ,że to Partia największych przekrętów w Wolnej Polsce. Przekręty SLD ,to przy tych , pikuś
+8 #13 Leszek 234 2018-06-28 07:29
...Gawłowski już siedzi. Przetargi, przetargi...i oceanarium blisko ekoparku. Nie ma "świętych krów"...Powodzenia życzę
+9 #14 Priest 2018-06-28 08:58
Państwu już dziękujemy. Niestety nam Kołobrzeżanom nie "związanym z Wami" - wiadomo o co chodzi ;) nie żyje się lepiej w porównaniu do zamożnych, prywaciarzy, biznesmenów itd..! Czerwona Kartka przy każdych następnych wyborach bez możliwości powrotu..;) Pozdrawiamy serdecznie
-7 #15 jiu 2018-06-28 09:55
Trzeba mieć dużo złej woli żeby nie widzieć inwestycji drogowych w mieście: obwodnica, S6, wymiana nawierzchni kilku ulic (np. Mazowiecka, Koszalińska, Unii Lubelskiej), przebudowa ruchu w strefie portowej.
Do tego oddanie kolejnych mieszkań socjalnych.
Zastanawiam się ile z tego zrealizowałby PiS i boje się że znacznie mniej.
Ta partia jest znana z tego że dużo gada, a nic z tego nie wychodzi, oprócz pomników smoleńskich...
0 #16 przywilej wieku 2018-06-28 19:47
Pani Krysia z PZPR matka corki synekurki od Wodoobciagow UKRA walczy o inne Vitro :o .
Czy i o pampersomajtki dla sie tez :oops:
A przy okazji o zgrzewke cwetrow krotkich dla Dlugiego Cwetry jak prezydentem ostanie w ...wirtualnym swiecie .
Ach ty Karol
:-|

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH