×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
„Festiwal Ryby” wpisał się już na stałe w kalendarz imprez letnich Ustronia Morskiego. Jego kolejną odsłonę można było zobaczyć w minioną sobotę w ustrońskim amfiteatrze. Gwiazdą kulinarną tegorocznej edycji był kucharz – Robert Bochenko. Ten znawca dobrego smaku oraz tajników zdrowej i szlachetnej kuchni przyrządził wszystkich przybyłym potrawy z bałtyckich ryb, warzyw, mięsa oraz grzybów.
„Zupa rybna po tajsku” ściągnęła do amfiteatru wielu smakoszy. w tym dniu na scenie pojawili się również karykaturzyści i satyrycy, którzy przyjechali do Ustronia Morskiego na 15 jubileuszowe spotkania z satyrą i karykaturą „MORKA” . Wśród prac poplenerowych nie zabrakło oczywiście tych z motywem rybnym. Następnie wystąpił Kabaret Marka Mality i Iwony Niedzielskiej, z programem nawiązującym do tematyki festiwalu. Między kolejnymi pokazami kulinarnymi odbył się koncert Ewy Kryzy, a na koniec w charakterze gwiazdy wystąpił Tomasz Karolak i zespół „Pączki w tłuszczu”.

Na nudę nie mogli narzekać też najmłodsi uczestnicy imprezy. Specjalnie dla nich z biesiadą rybną i animacjami wystąpił kołobrzeski pirat „Czarny Wania”. Tradycyjnie podczas festiwalu swoje stoisko promocyjne miało Centrum Informacji Turystycznej i Promocji w Ustroniu Morskim oraz Stowarzyszenie Kołobrzeskiej Lokalnej Grupy Rybackiej „Morze i Parsęta”.


1
2
3
4
5
6
6a
6b
7
8
9
9a
10
12
13
14
15
Komentarze  
+2 #1 asdf 2018-07-09 16:33
Bardzo trafne "w charakterze gwiazdy wystąpił Tomasz Karolak"
+3 #2 rozgwiazda 2018-07-09 17:24
Cytuję asdf:
Bardzo trafne "w charakterze gwiazdy wystąpił Tomasz Karolak"

Tomasz Karolak? Nie znam.

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH