×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
We wtorek przed południem zapadł wyrok w sprawie postrzelenia w lesie charzyńskim. Przypomnijmy, zdarzenie miało miejsce 22 października ubiegłego roku. Nazajutrz informowaliśmy o zatrzymaniu w tej sprawie mężczyzny. Teraz 50-latk, Wacław W. z Karlina został skazany przez sąd na 10 lat pozbawienia wolności za usiłowanie zabójstwa 37-letniej żony oraz za nielegalne posiadanie broni.


Przypomnijmy, para była w separacji. Kiedy w drodze zatrzymali się za potrzebą w lesie mężczyzna sięgnął niemiecki pistolet z okresu drugiej wojny światowej i wypalił w stronę małżonki. Kula trafiła w szyję, uszkodziła między innymi kręgosłup i żebra. Mężczyzna miał odjechać. Kiedy wrócił na miejsce i zobaczył, że pani Małgorzata żyje, odwiózł ją do kołobrzeskiego szpitala skąd uciekł. Niedługo później zatrzymała go policja.

Wacław W. w sądzie przekonywał, że nie chciał zabić żony. Przyznał się jedynie do nielegalnego posiadania broni palnej. Prokurator żądał łącznie 15-lat pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny.
Komentarze  
-3 #1 PROSKÓR 2018-07-10 22:24
NIEWINNY, KAŻDY WIE JAK BABA MOŻE WKURZYĆ CZŁOWIEKA
+9 #2 miriam 2018-07-10 22:36
a każda kobieta wie jak noże ją wkurzyć chłop,,,to wcale nie znaczy że można strzelać do żony bo nikt jemu takiego prawa nie dał,,,,słusznie że pójdzie siedziec!!!!!!!
0 #3 Spokój Grabarza 2018-07-10 22:47
Dobrze że nie mam pistoletu, bo teściowa też by się załapała.
+2 #4 KillBill 2018-07-11 05:40
Cytuję Spokój Grabarza:
Dobrze że nie mam pistoletu, bo teściowa też by się załapała.

Masz racje nie znam tych kobiet,ale ludzie nie opowiadali by kawalow o, tesciowej,nie miala czasu jedna z druga wychowac to na starosc nadrabiaja takze PANOWIE ZWRACAJCIE UWAGE!!!!! JAKA MAMA TAKA CÓRA :P NIE DALEKO PADA JABLKO OD JABLONI :eek:
+1 #5 Bulion 2018-07-11 07:42
Dlaczego mam tego gościa utrzymywać z moich podatków ? Dlaczego państwo zmusza do tego obywateli ? Za takie coś powinni odgrodzić ich na jakimś potężnym terenie solidnym płotem z zasiekami i pilnować szczelnie tego płota, każda ucieczka to rozstrzelanie, a wewnątrz w ogóle nie ingerować, niech robią co chcą łącznie ze zdobywaniem pokarmu jak zwierzęta - istne prawo dżungli. Wtedy byłaby sprawiedliwość. Więzienia tylko dla przestępst lżejszych.
Ale wiem - Unia Europejska, obrońcy praw człowieka i inne twory zaraz staną w obronie morderców.
-1 #6 nik 2018-07-11 11:19
Moim zdaniem wynieść do białych niedźwiedzi bo to idjota .

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH