×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Dziesięć kołobrzeskich rowerów miejskich zyskało dziecięce foteliki. Rowery wyposażone w fotelik dziecięcy przeznaczone są do przewożenia dzieci o masie ciała od 9 kilo do 22 kilo. Koszty i zasady wypożyczenia roweru miejskiego z fotelikiem są identyczne jak wypożyczenie zwykłego roweru miejskiego. Miasto za doposażenie kołobrzeskich rowerów w dziesięć dziecięcych fotelików zapłaciło 10 tysięcy złotych, które objęte są 3 letnim serwisem.

Od 18 lipca 2018 roku zmianie ulegnie Regulamin Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego. Główna modyfikacja polega na wprowadzeniu roweru z fotelikiem dziecięcym. Zmieniają się także zasady korzystania z Systemu Rowerowego KRM przez osoby małoletnie, które ukończyły 13 lat, a nie ukończyły 18-go roku życia. Takie osoby mogą korzystać z Systemu KRM, za zgodą swojego rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagane jest, aby konto, z którego małoletni będzie korzystać zarejestrowane było na rodzica lub opiekuna prawnego, który wystosował do Operatora zgodę na użytkowanie małoletniego z Systemu KRM.(stm)
Komentarze  
-2 #1 Edi 2018-07-10 20:38
Kurw... Najpierw niech naprawia te rowery!a nie foteliki żeby mieć dziecko na sumieniu
+1 #2 rower 2018-07-11 13:07
Cytuję Edi:
Kurw... Najpierw niech naprawia te rowery!a nie foteliki żeby mieć dziecko na sumieniu

Zgłaszasz uszkodzenie roweru w aplikacji albo na infolini to go naprawią wieczorem. Nie bedą sprawdzać codziennie każdego roweru czy jest sprawny...
0 #3 zamglony 2018-07-12 13:36
Moznaby np. zrobić takie miejskie riksze. Myslę, ze byłoby wielu chętnych. Mój pomysł można kopiować, nie jest opatentowany.

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH