×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Bez schodów, wejście od poziomu 0 i winda elektryczna dla niepełnosprawnych koło wejścia do gabinetów lekarskich przy rzece – kołobrzeski szpital, od frontu, ma wyglądać zupełnie inaczej niż dotychczas. Placówka już rozpisała przetarg i szuka wykonawcy. Prace miałyby ruszyć od sierpnia.

Szykuje się prawdziwa „rewolucja wizerunkowa" dla kołobrzeskiej placówki. Schody do szpitala mają zniknąć całkowicie. Jak informuje Magdalena Mazur, rzeczniczka Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, takie wejście jest opcją dużo tańszą i wygodną dla pacjentów. - Plan robót jest taki, że całkowicie wyburzamy schody, wyrównujemy teren a całe wejście „schodzi" do poziomu zero – tłumaczy rzeczniczka. Nie zmieni się wiele przy wejściu od strony rzeki. - Tamtejsze schody są w bardzo dobrym stanie, zamierzamy więc je zostawić. Pojawi się natomiast elektryczna winda dla niepełnosprawnych – tłumaczy Magdalena Mazur.

Przypominamy; już od kilku miesięcy, schody przy wejściu do szpitala są zamknięte. Powodem jest ich zły stan techniczny. Te utrudnienia, jak zapewniają władze szpitala, mają się wkrótce zmienić. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, od sierpnia rozpoczną się prace budowlane. Obecnie trwa przetarg, który ma wyłonić wykonawcę na budowę nowego wejścia.
Komentarze  
+15 #1 adrenalina 2018-07-10 14:34
Za te nieudane płytki, które co roku wymagały uzupełnień powinien ktoś beknąć. Tak właśnie wygląda roztrwanianie publicznych pieniędzy
+16 #2 Imam kołobrzeski 2018-07-10 14:39
A my w kgu mamy dobrych fachowców od windy ,koło kładki montowali
+20 #3 orety 2018-07-10 15:13
to może od razu zrobią remont podjazdu dla karetek, który rozpada się od dawna.
+6 #4 Dobromir 2018-07-10 17:01
Osadzonych z OZ Dobrowo niech zatrudnią Tanio i Fachowo
+12 #5 o yeah !!! 2018-07-10 19:40
Cytuję adrenalina:
Za te nieudane płytki, które co roku wymagały uzupełnień powinien ktoś beknąć. Tak właśnie wygląda roztrwanianie publicznych pieniędzy

zgadza się. Płytki klinkierowe zle położone + woda + mróz i wyszła lipa
+8 #6 Mieszkańcy 2018-07-10 19:57
Schody do kołobrzeskiego szpitala starszą od dwóch lat. Są one wspaniałą wizytówką Platformy Obywatelskiej a zwłaszcza Anny Mieczkowskiej odpowiedzialnej w Szczecinie za szpitale.
+6 #7 pamiętam 2018-07-10 21:40
Kiedyś w wydziale zdrowia urzędu marszałkowskiego z rekomendacji platformy pracował niejaki "żółwik" i to prawdopodobnie on nie dopilnował tematu schodów w naszym szpitalu.
+2 #8 Bulion 2018-07-11 08:24
Wynika z tego, że zrobienie solidnych schodów to temat za ciężki do ogarnięcia :lol: :lol: :lol: Stwierdzili że jak mają dalej je "pseudoremontować" to lepiej je wyburzyć :D :D :D
Ostatnio wiele się dziwnych rzeczy dzieje. Na Gierczak zrobili ścieżkę rowerową, która okazało się, że ścieżką być nie może :D :D :D i te tłumaczenia rzecznika prezydenta - bezcenne. W sumie to współczuje temu facetowi - swoimi ustami próbuje zrobić z ludzi naiwniaków.
Zapadająca się droga niepodal Radzikowa - też nie ich wina, Bo niby nie trzeba było zrobić jakiś tam badań gruntu. Ale czy to oznacza, że lepiej jest nie wykonać tych badań i potem mieć potężny problem ?
Niegdyś kładki - ileś tam lat problem.
Przegrany przetarg na wywóz śmieci przez spółkę miejską- to normalnie żarty :D
Teraz te schody przy szpitalu :lol: :lol: :lol:
Błękitnej flagi nie dostali, to odtrąbili sukces bo zastąpili ją jakąś podróbką :D :D :D
I wstrzymali ruch na otwartej już drodze, by się polansować :D :D :D
+1 #9 army 2018-07-11 16:27
Qwa ja ze szwagrem zrobie to w dwa - trzy dni - za psie pieniądze - a NFZ bedzie czekało na przetarg 2 m-ce - żenada
+1 #10 miro 2018-07-12 06:36
Cytuję Mieszkańcy:
Schody do kołobrzeskiego szpitala starszą od dwóch lat. Są one wspaniałą wizytówką Platformy Obywatelskiej a zwłaszcza Anny Mieczkowskiej odpowiedzialnej w Szczecinie za szpitale.

zapewne mieszkańcy zapytają kandydatkę SLD i PO jak to mogło się przez tyle utrzymać w nadzorze z ramienia samego województwa

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH