×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
O potrzebie utworzenia w Kołobrzegu jednostki WOT-u mówił na środowej konferencji Maciej Bejnarowicz. - Zrobię wszystko, aby taka sekcja pojawiła się w naszym mieście – podkreślił kandydat na prezydenta.

Jak tłumaczył Bejnarowicz, jednostki WOT-u to nie tylko „kontynuacja i rozwój tradycji wojskowych", ale również bezpieczne miasto. - Trzeba pamiętać, że takie jednostki zabezpieczają przede wszystkim kwestie związane z zagrożeniami zdrowia i życia, a więc takie, które związane są m.in. z klęskami żywiołowymi czy zarządzaniem kryzysowym – wyjaśniał kandydat.


Bejnarowicz mówił również o polityce wobec kołobrzeskich seniorów, która zamierza wdrożyć w działanie, jeśli zostanie prezydentem. Przypomniał podstawowe punkty wyborcze dotyczące tej kwestii, m.in; bon zdrowotny na 300 złotych, poprawienie miejskiej infrastruktury we współpracy z rządowym programem „Dostępność+" , jadłodajnia z tanimi obiadami dla nestorów czy utworzenie Spółdzielni Pomocy Seniorom.


Więcej w materiale video.


Komentarze  
-12 #1 beaa 2018-10-10 15:49
Bravvvoooo
-1 #2 Szogun 2018-10-10 16:05
O jacie!!! Bojówki Maciarewicza! Uaaa!!! UUUU!!! Bedom bić... Bedom kopać... Bedom pluć na ulicy... Bójcie się... Bedom sczelać... do sendziów bedom sczelać.... z gumek od kaleson... UUU!!! Już nie będziecie wracać spokojnie z pikiety w obronie sondów... bo OT was zbije... i pogryzie... i poślini, jak małe bobo... :lol: :lol: :lol:
WOL-NE SON-DY! WOL-NE SON-DY! WOL-NE SON-DY! WOL-NE SON-DY! WOL-NE SON-DY!
-10 #3 Zupa 2018-10-10 16:35
O, fajnie. Zapiszę się do słodkich chłopców Macierewicza bo mam swoje potrzeby.
+8 #4 Strzal w dziesiatke 2018-10-10 16:40
Dobrz Pan zazyl Panie Macieju
Rzesze sierzantow a kaprali :o
Co Kopalnie " Wojek " pacyfikowali :-?
Soldatow prosowieckich kolobrzeskich
Cale ich z Ksiestwa Synekur Nygusa RNS *
Z osiedla " Ogrodow" tysiace
Teroz zachodzic beda intenzywnie
W tzw glowe czyli POd chelm makowe :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz
Dni cale lata wieki miesiace
* RNS - Rodzina Na Swojem Jack POstronka , Karlowaty Szarpaty i trojga 500 + zlotohlowej rijebjaty :-*
+12 #5 Strzal w dziesiatke 2018-10-10 16:58
Nawiazac tez trzebaby
Kontak z pania krysia Gawel
Zona wspolpracownika UB i SB
Z Barki kutrowego mechanika

Matka mafiozy" Taxi " z Dworcowa
Aby majac dobre kontakty z Procyvili
Siatkie GRU i KGB -FSB utworzyla od nowa
I PObudzila czpionow spiochow
Na Oblasci Dwuzydziana POloka
Grzmotka Kulomiotka snowa.

Zeby bron bozku ty moj Stalinie
Polacy nie poczuli wolnosci
I nowej dobrej zycia jakosci .
+15 #6 saba 2018-10-10 17:12
Czy kandydaci już się wypowiadali na temat opłat za wywóz śmieci ? To mnie interesuje a nie zabawy chłopców z opaskami na ramieniu.
+9 #7 dzika locha 2018-10-10 17:35
Nawiazac tez trzebaby
Kontak z pania krysia Gawel
Zona wspolpracownika UB i SB
Z Barki kutrowego mechanika
To prawda, ale dziwnym trafem ten gość nie jest w rejestrze IPN. Jak oni to zrobili?Trzeba zapytać Krychę, gdzie jej stary chodził i czy ona wyraziła na to zgodę.Przy okazji wyjdzie na jaw, że chodził też do cioci Stasi.O ile wiem to on sprecha po ichniemu
+11 #8 dzika locha 2018-10-10 17:37
Cytuję saba:
Czy kandydaci już się wypowiadali na temat opłat za wywóz śmieci ? To mnie interesuje a nie zabawy chłopców z opaskami na ramieniu.

Powinni także zająć stanowisko w sprawie naliczania wody od śmieci i odwrotnie
-4 #9 Strzal w dziesiatke 2018-10-10 17:38
Saba :
Bez historii ......bo dzieli
Bez pamieci ....bo rani
Bez prawdy .....bo zabija
Bez tozsamosci ..............bo czyni nad ........LUDZMI :zzz

google - wpisz : donald tusk polskosc to nienormalnosc
google - wpisz : banderyzm plk niewinski
+3 #10 Zygfryd Wiercipała 2018-10-10 18:07
Srali muchy będzie wiosna...
Dzieciaku, co ty wiesz o życiu. Żeby być prezydentem miasta trzeba mieć jaja i doświadczenie życiowe. Fruwasz na pisiorskich skrzydełkach i krzyczysz co ci każą, żebyś krzyczał. Gdybyś miał swoje zdanie to bym z tobą podyskutował.
+7 #11 saba 2018-10-10 18:26
Cytuję dzika locha:
Cytuję saba:
Czy kandydaci już się wypowiadali na temat opłat za wywóz śmieci ? To mnie interesuje a nie zabawy chłopców z opaskami na ramieniu.

Powinni także zająć stanowisko w sprawie naliczania wody od śmieci i odwrotnie

Właśnie o to kretyńskie naliczanie od wody mi chodzi,kto za,a kto ma inną wizję.
+6 #12 ekolog1 2018-10-10 20:40
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 2002 r. (Dz.U.2002 nr8 poz.70)normy zużycia wody dla ogródka przydomowego wynoszą 2,5 dcm3/m2 na dobę przez okres 140 dni w roku. MWiK w Kołobrzegu rozliczał to od 2002 r według swego widzi mi się, albo jak to powiedziała panienka zatrudniona w tej instytucji wg cyt.:"pogody na zewnątrz".W efekcie rozliczano tylko okres od 15.04 do 15.09 danego roku, czyli tylko te "gołe"75 dni. Pozostałe 65 dni nie rozliczano wody ogródkowej i liczono ją razem ze ściekami, co w efekcie przekładało się na zwiększone koszty śmieci liczone oczywiście od wody ze ściekami. Gdzie jest prokurator?
-6 #13 Miszmasz 2018-10-10 20:46
Strzelnica za pewnie setki tysiecy zlotych dla 20-30 osob ktore moga potem wyjsc i pobiegac a potem cos zjesc to niewspołmierna korzysc dla miasta. Lepiej rozwinac temat Morsów i ich prawdziwie wesprzeć gdyż przyciagają setki zainteresowanych promując nasze miasto.
-3 #14 wodnik1 2018-10-10 21:19
Mam ogródek ok.200m2, to przy tej normie wychodzi mi około 500 litrów wody dziennie, czyli za te 65 dni policzone wg różnicy ze ściekami i bez ścieków=4,86 zl za m3 wychodzi mi około 32m3 w roku i razy te 4,86zł to daje 155,25 zł rocznie w plecy od Gromka i to prze minimum 10 lat,czyli ta banda z POiPSL okradła mnie na 1550 z!!!!!!!ł
-2 #15 zosia10 2018-10-10 21:33
Maćkiem A kto to jest ten Pan koło Ciebie. Kiedyś pracował w Motortech i nawet go stamtąd wyrzucili i ty co pogoń bo będzie wstyd
-3 #16 zosia10 2018-10-10 21:48
Miało być i ty co pogoń bo popsuje Ci kampanie :lol:
-3 #17 zosia10 2018-10-10 21:49
Pogoń gościa
+2 #18 Mniodek 2018-10-10 21:50
zosia 10 bialoglowo niebogo :o
Nie mysl kroczem a glowa :-?
Wypowiadaj sie zdaniamni :sad:
Nie zasie monosylabamni :-*
+4 #19 zmiana użytkowników telefonów słuzbowych 2018-10-10 21:55
Cytuję Miszmasz:
Strzelnica za pewnie setki tysiecy zlotych dla 20-30 osob ktore moga potem wyjsc i pobiegac a potem cos zjesc to niewspołmierna korzysc dla miasta. Lepiej rozwinac temat Morsów i ich prawdziwie wesprzeć gdyż przyciagają setki zainteresowanych promując nasze miasto.

część męska niszczy materiał genetyczny, felek zrezygnował.
+9 #20 Kazia 2018-10-10 22:20
Założyć komórkę patriotyczną która udzielała by pomocy
Polakom w różnego rodzaju sprawach związanymi z
niesprawiedliwością ,pogardą ,lekceważeniem ,wyzyskiem jakie mają miejsce w miejscu pracy ,w
placówkach zdrowia w urzędach itp.
W tak dużym powiecie pod który podlegają wiele wiosek
jest wiele niesprawiedliwości i cierpień wielu prostych
ludzi .
+1 #21 Miszmasz 2018-10-10 22:23
Cytuję zmiana użytkowników telefonów słuzbowych:
Cytuję Miszmasz:
Strzelnica za pewnie setki tysiecy zlotych dla 20-30 osob ktore moga potem wyjsc i pobiegac a potem cos zjesc to niewspołmierna korzysc dla miasta. Lepiej rozwinac temat Morsów i ich prawdziwie wesprzeć gdyż przyciagają setki zainteresowanych promując nasze miasto.

część męska niszczy materiał genetyczny, felek zrezygnował.

Ale o co ho?
+1 #22 Imam kołobrzeski 2018-10-11 04:55
Wkoncu normalność,już powoli traciłem nadzieję a jednak będzie strzelnica Trzymam kciuki
0 #23 tytus troszczytus 2018-10-11 08:08
Panie Bejnarowicz...masz tyle do powiedzenia w sprawie WOT w Kołobrzegu ile ja mam czyli...?ZERO....od tego jest MON...Sztab Generalny..Wojska Operacyjne...na zachodzie nam nic nie grozi...Niemcy Leopardami wjada do nas w 2-3 godz...poza tym wojny konwecjonalnej wojny sie nie spodziewamy...jak [...]nie...to grzyby urosną...na niebie...weź sie chlopie opanuj...zmien lekarza...tabletki..bo wy z tego niby prawa i sprawiedliwosci...macie fajne grzybki od jarka...halucynogenne...
0 #24 protektor 2018-10-11 09:31
Cytuję tytus troszczytus:
Panie Bejnarowicz...masz tyle do powiedzenia w sprawie WOT w Kołobrzegu ile ja mam czyli...?ZERO....od tego jest MON...Sztab Generalny..Wojska Operacyjne...na zachodzie nam nic nie grozi...Niemcy Leopardami wjada do nas w 2-3 godz...poza tym wojny konwecjonalnej wojny sie nie spodziewamy...jak [...]nie...to grzyby urosną...na niebie...weź sie chlopie opanuj...zmien lekarza...tabletki..bo wy z tego niby prawa i sprawiedliwosci...macie fajne grzybki od jarka...halucynogenne...

Ty strateg, czy ty wiesz, że już jesteś przez IoT namierzony?
+2 #25 protektor 2018-10-11 09:41
Jako POtencjalna niemiecka V-Kolumna
-1 #26 Imam kołobrzeski 2018-10-11 09:46
Cytuję tytus troszczytus:
Panie Bejnarowicz...masz tyle do powiedzenia w sprawie WOT w Kołobrzegu ile ja mam czyli...?ZERO....od tego jest MON...Sztab Generalny..Wojska Operacyjne...na zachodzie nam nic nie grozi...Niemcy Leopardami wjada do nas w 2-3 godz...poza tym wojny konwecjonalnej wojny sie nie spodziewamy...jak [...]nie...to grzyby urosną...na niebie...weź sie chlopie opanuj...zmien lekarza...tabletki..bo wy z tego niby prawa i sprawiedliwosci...macie fajne grzybki od jarka...halucynogenne...

Ty stary jesteś tak głupi ,że aż mi wstyd że w Kołobrzegu mieszkasz.Nawet pewnie nie przeczytałeś tego artykułu o wideo nie wspominając a Bejnarowicz powiedział tam sporo ...min ,że wot bedzie używany we wszelkich sytuacjach kryzysowych nie tylko w przypadku wojny.Nie ma żadnego argumentu przeciw wot w mieście,bo to są same pozytywy mi chyba że się jest takim polmozgiem albo komuchem z milicji lub lwp. Poza tym strzelnica ze środków mon pod miastem to rewelacyjny pomysł,bo nie wiem czy wiesz tłuku ,że mamy wielu medalistów w strzelectwie mimo że nie ma strzelnicy
+1 #27 protektor 2018-10-11 10:13
On nie jest wcale taki stary i jeszcze wiele kuma.Być może gra w gry wojenne i zabił już wielu przeciwników.
Strzelnica jest potrzebna nawet dla takiego tłuka jak on
+1 #28 protektor 2018-10-11 10:22
a kto będzie szkolił ten Volkssturm?Kargul?
-3 #29 Imam kołobrzeski 2018-10-11 11:17
Cytuję protektor:
a kto będzie szkolił ten Volkssturm?Kargul?

A co boisz się że cię odstrzelą jak wy komuchy to robiliście z żołnierzami wyklętymi?
+3 #30 protektor 2018-10-11 11:43
ja się niczego nie boję, oprócz biedy i islamu
+2 #31 ekolog1 2018-10-11 12:32
Nie wiadomo jednak, ile oni będą wody im liczyć ze śmieciami.Obecna norma to 200 litrów na jednego żołnierza dziennie,a dla trepów 50 litrów na jednego trepa dziennie i tu jest problem z kosztami utrzymania WOT, czy oni będą segregować te śmieci czy nie
+3 #32 dzika locha 2018-10-11 12:39
Cytuję Imam kołobrzeski:
Cytuję protektor:
a kto będzie szkolił ten Volkssturm?Kargul?

A co boisz się że cię odstrzelą jak wy komuchy to robiliście z żołnierzami wyklętymi?

Przecież ten Kargul to komuch, a obecnie to on jest POlszewik! Ja nie rozumiem o co tu chodzi w tej dyskusji
+7 #33 M.G. 2018-10-11 13:32
Cytuję Szogun:
O jacie!!! Bojówki Maciarewicza! Uaaa!!! UUUU!!! Bedom bić... Bedom kopać... Bedom pluć na ulicy... Bójcie się... Bedom sczelać... do sendziów bedom sczelać.... z gumek od kaleson... UUU!!! Już nie będziecie wracać spokojnie z pikiety w obronie sondów... bo OT was zbije... i pogryzie... i poślini, jak małe bobo... :lol: :lol: :lol:
WOL-NE SON-DY! WOL-NE SON-DY! WOL-NE SON-DY! WOL-NE SON-DY! WOL-NE SON-DY!

Przecież Sądy są wolne powiedziałbym że nawet powolne. Każda sprawa ciągnie się długo jak dobry serial
+3 #34 MAX. 2018-10-11 14:45
Cytuję Imam kołobrzeski:
Cytuję tytus troszczytus:
Panie Bejnarowicz...masz tyle do powiedzenia w sprawie WOT w Kołobrzegu ile ja mam czyli...?ZERO....od tego jest MON...Sztab Generalny..Wojska Operacyjne...na zachodzie nam nic nie grozi...Niemcy Leopardami wjada do nas w 2-3 godz...poza tym wojny konwecjonalnej wojny sie nie spodziewamy...jak [...]nie...to grzyby urosną...na niebie...weź sie chlopie opanuj...zmien lekarza...tabletki..bo wy z tego niby prawa i sprawiedliwosci...macie fajne grzybki od jarka...halucynogenne...

Ty stary jesteś tak głupi ,że aż mi wstyd że w Kołobrzegu mieszkasz.Nawet pewnie nie przeczytałeś tego artykułu o wideo nie wspominając a Bejnarowicz powiedział tam sporo ...min ,że wot bedzie używany we wszelkich sytuacjach kryzysowych nie tylko w przypadku wojny.Nie ma żadnego argumentu przeciw wot w mieście,bo to są same pozytywy mi chyba że się jest takim polmozgiem albo komuchem z milicji lub lwp. Poza tym strzelnica ze środków mon pod miastem to rewelacyjny pomysł,bo nie wiem czy wiesz tłuku ,że mamy wielu medalistów w strzelectwie mimo że nie ma strzelnicy

Strzelnice były , właśnie były , tylko idioci je zlikwidowali , ci sami co dzisiaj chcą je budować.
Pisowscy neobolszewicy robią typową zadymę - musi być nasza.
A wyniki strzeleckie , właśnie dlatego ,że te strzelnice były.
+2 #35 Kołobrzegowo 2018-10-11 17:40
Cytuję saba:
Czy kandydaci już się wypowiadali na temat opłat za wywóz śmieci ? To mnie interesuje a nie zabawy chłopców z opaskami na ramieniu.

Popieram
-2 #36 Ile kasy 2018-10-11 17:41
Ile lat ma ten Bejnarowicz, że tak wszystko już wie?
0 #37 Imam kołobrzeski 2018-10-11 23:17
Cytuję dzika locha:
Cytuję Imam kołobrzeski:
Cytuję protektor:
a kto będzie szkolił ten Volkssturm?Kargul?

A co boisz się że cię odstrzelą jak wy komuchy to robiliście z żołnierzami wyklętymi?

Przecież ten Kargul to komuch, a obecnie to on jest POlszewik! Ja nie rozumiem o co tu chodzi w tej dyskusji

Ja

O czym ty mówisz? Jaki komuch? PiS nienawidzi komuchów ,walczy z nimi wszystkimi prawnymi metodami,pozbawił ubecję emerytur,wywala komunistycznych sędziów z roboty a ty mówisz ,że on jest komuchem i polszewikiem .Chyba się z dupa na głowę zamienilas
-1 #38 Bananowy Joe 2018-10-12 17:44
A koszty utrzymania tej partyzantki już ujawniono? Tak tylko pytam.
0 #39 Jagoda111 2018-10-12 17:47
przed kim te wojska)))))
0 #40 partyzant 2018-10-12 20:47
Cytuję saba:
Czy kandydaci już się wypowiadali na temat opłat za wywóz śmieci ? To mnie interesuje a nie zabawy chłopców z opaskami na ramieniu.
Problem śmieci jest ważny ,ale nie drwij z ludzi z opaskami na ramieniu .Znam młodych ludzi z naszego regionu którzy już dawno wyrazili chęć przystąpienia do WOTu,pozwólmy tym ochotnikom sobie pomóc, w razie klęsk - konfliktu zbrojnego.Uświadomię teraz ciebie, że za czasów poprzednich rządów ograniczono się do tworzenia stanowisk dla emerytowanych socjalistycznych wojskowych w zakładach pracy tzw .Obrona Cywilna ,która zajmowała się raz do roku sprawdzaniem syren alarmowych w mieście i magazynowaniem przestarzałego sprzętu.MEC kołobrzeski ma takiego na etacie od wielu lat,ten GENERAŁ jak go nazywają pracownicy, nic nie robi .Moim skromnym zdaniem tacy ludzie jak wspomniany wyżej GENERAŁ powinni mieć pieczę nad magazynem z kałachami, które poprzedni rząd sprzedał do demobilu za grosze(do takich bastinów)i powinniśmy wszyscy mieć możliwość dostępu w ramach szkolenia do tej broni.Brawo dla Pana Bejnarowicza.
0 #41 partyzant 2018-10-12 20:51
Cytuję Bananowy Joe:
A koszty utrzymania tej partyzantki już ujawniono? Tak tylko pytam.

a koszt utrzymania OC?
-1 #42 czesio 2018-10-12 21:55
Ten gostek wykazał się już e Rewalu.Druga najbardziej zadłużona gmina w Polsce.
+1 #43 z dziura w glowie Cesio kreskowka 2018-10-13 00:27
Do zadluzonego PO uszy Rewala przez PO TfuSSka i Stanleya Gie
Interwencyjnie oddelegowala Pana Macieja Bejnarowicza jako zarzadce komisarycznego
Pani Premier Beata Szydlo aby wyciagnac z bagna te juz na krawedzi przepasci Gmine !.
Pan Maciej Bejnarowicz wykonal to misterne zadanie.
Cesio Teraz juz Ponimajesz ?
Wiesz ze dzwonia ale nie wiesz czy w kosciele czy sorry stado Cesiow Twoich kolegow baranow dzwoni na lace jajamni :sad:

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH