×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kolejny rok z rzędu sztab WOŚP przy Szkole Podstawowej im. Orla Białego w Czerninie zaprasza do wspólnego kwestowania podczas 24 Finału WOŚP. W tym roku organizatorzy, przygotowali przeróżne atrakcje dla wszystkich gości.

- W tym roku będzie naprawdę się działo. Pieniądze do puszek będzie zbierać 40. wolontariuszy w tym aż 15 nauczycieli - informuję Łukasz Jagła koordynator szkolnego sztabu WOŚP. W godzinach od 12.00 do 18.00 ,którzy zdecydują się na wsparcie Orkiestry czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa - dodaje.

W tegoroczny finał wkradnie się duch PRL-u. W szkole pojawi się Bar z minionej epoki serwujący posiłki w kultowej gazecie –Trybunie Ludu, sklep Pewex oraz Kram pani Karoliny. Oczywiście nie zabraknie licytacji gadżetów WOŚP i na koniec pokazu fajerwerków. Tradycyjnie do skosztowania będą przepyszne wypieki.

Dla bardziej wybrednych przygotowano "Chłopski Stół" z krokietami, bigosem i pierogami. Nie zabraknie chleba ze smalcem i ogórkiem. Będzie barszcz czerwony, żurek, potrawy z grilla, frytki oraz zapiekanki.

Podczas kilkugodzinnej zabawy przygotowano pokaz sztuk walki oraz liczne występy artystyczne. Na scenie zaprezentują się Kabaret Riplej oraz Paskud Wujka Docenta. Dla tych młodszych - dmuchana niespodzianka.

Plan imprezy ;
12,00 - otwarcie sztabu, Koncert Paskud Wujka Docenta,
13,00 - pokaz sztuk walki BUNTAI,
15,00 - kabaret RIPLEJ,
16,00 - licytacja gadżetów WOŚP,
17,00 - pokaz fajerwerków,
18,00 - zamknięcie sztabu...

Komentarze  
0 #1 Antykomuch 2016-01-10 19:10
Socrealizm :lol: Pasuje jak ulał do profilu Owsiaka!
Żeby nie było... dzieciakom zbierającym w taką pogodę pieniążki należą się brawa :-)

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA