×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
projekt:Ciało to gwarancja utraty zbędnych kilogramów. Odchudzamy skutecznie poprzez połączenie treningu przygotowanego specjalnie dla osób z nadwagą z programem dietetycznym pod okiem specjalistów.

Do wyboru masz 6 różnych form zajęć, przez 6 dni w tygodniu - chodzisz na te, które Ci najbardziej odpowiadają w dni, kiedy masz na nie czas. Treningi uzupełnisz dietą, której tajniki poznasz w naszej weekendowej szkole żywienia. Ponadto, pieczę nad Twoimi postępami będzie sprawował doświadczony dietetyk. Dzięki comiesięcznej analizie składu ciała będziesz na bieżąco ze swoimi postępami, a dodatkowe wykłady i wydarzenia dadzą Ci możliwość poznania swojego organizmu i otworzą drzwi do kształtowania sylwetki zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Co więcej, o każdej porze dnia i nocy możesz zadzwonić na nasz specjalny numer, pod którym rozwiejemy wszelkie bieżące wątpliwości związane z Twoją metamorfozą. A w wolnej chwili możesz zapoznać się z przygotowanymi dla naszych Klubowiczów materiałami on-line.

Dołączyć do projektu możesz każdego dnia, po prostu przychodząc na nasze zajęcia. W szczególności zapraszamy 10. stycznia o godzinie 15. na małą salę konferencyjną Milenium – wtedy odbędzie się spotkanie z naszym dietetykiem, podczas którego m.in. dokonamy indywidualnych analiz składu ciała. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu 531 363 259 lub poprzez facebooka: www.facebook.com/projektcialo. Więcej o projekcie oraz aktualny grafik zajęć znajdziesz na www.projektcialo.pl.

Warto też wspomnieć o aktualnej promocji. Każdy, kto do nas dołączy, dostanie 100zł zniżki na pierwszy miesiąc, a jeśli dołączy z polecenia członka projektu - on także otrzyma 100zł zniżki. Zapraszamy!