×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Co roku o tej porze wielu z nas zastanawia się, co kupić bliskim pod choinkę. Wiecie, o czym marzy większość kobiet?Efekt WOW

Najczęściej wybór pada na książki, płyty, kosmetyki... Bezpieczne, miłe ale też bardzo przewidywalne prezenty. A szkoda, bo Święta to szczególny czas. Okazja do podarowania bliskim czegoś wyjątkowego. Żyjemy szybko. Ciągle gonieni przez obowiązki i terminy, nie mamy zbyt wiele czasu na relaks. Nawet przygotowywanie Świąt i prezentów upływają często w nerwowej atmosferze,
w przerwie między pracą, szkołą a innymi obowiązkami. Każdy z nas w takiej sytuacji chciałby zatrzymać się na chwilę i złapać oddech. Nabrać dystansu, nacieszyć się zimą, wolnym czasem. Po prostu odpocząć.

Najlepszy prezent

Niby proste, ale komu się to udaje? Podarujmy więc w te Święta swoim bliskim Voucher do SPA. Na ulubiony zabieg, na masaż... Niech to będzie pierwszy krok do tego, by zrobili coś tylko dla siebie. Nieważne, jaka będzie wartość tego prezentu. Tak naprawdę, to my decydujemy o kwocie, którą chcemy na niego przeznaczyć, a ceny zabiegów nie są wygórowane. W Bursztynowym SPA w Hotelu Senator w Dźwirzynie np. ceny zaczynają się już od 100 zł, a dodatkowo wszystkie zabiegi są sprzedawane przed świętami z 10% rabatem. - Cena jest bardzo korzystna, a vouchery ważne aż przez pół roku. Mamy więc właściwie pewność, że osoba, której go podarujemy, znajdzie czas, by z niego skorzystać - mówi Pani Justyna Kosińska-Jankowiak, manager Bursztynowego SPA.

Jak kupić?

Vouchery można zamówić on-line na stronie: hotelsenator.pl [zobacz]jak również kupić stacjonarnie w recepcji Bursztynowego SPA. - Zakupy elektroniczne są wygodniejsze i szybsze, ale mimo to zachęcamy wszystkich, którzy mają taką możliwość, do zakupów bezpośrednich. Możemy wtedy doradzić, opowiedzieć o naszej ofercie, o promocjach czy wreszcie wspólnie przygotować dedykację, która pojawi się na voucherze - dodaje manager Bursztnowego SPA.
manager Bursztynowego SPA Justyna Kosińska-Jankowiak