×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kolejny rok z rzędu sztab WOŚP przy Szkole Podstawowej im. Orla Białego w Czerninie zaprasza do wspólnego kwestowania podczas XXVII Finału WOŚP. Organizatorzy, tak jak w poprzednich edycjach przygotowali przeróżne atrakcje dla wszystkich gości - zarówno mieszkańców gminy jak i wszystkich kołobrzeżan.

- W tym roku będzie naprawdę się działo. Pieniądze do puszek będzie zbierać kilkunastu wolontariuszy - informuje Łukasz Jagła koordynator szkolnego sztabu WOŚP. W godzinach od 12.00 do 18.00 przybywajcie do nas bo mamy masę atrakcji. W programie m.in. Pokazy OSP Czernin, szaleństwa fryzjerek, warkoczyki i brokatowe tatuaże. Odbędzie się również pokaz masażu. Oczywiście nie zabraknie licytacji gadżetów WOŚP a do skosztowania będą przepyszne wypieki.

Dla bardziej wybrednych przygotowano "Chłopski Stół" z krokietami, bigosem i pierogami. Nie zabraknie swojskiego chleba ze smalcem i ogórkiem oraz pysznych zup: gulaszowej i grochowej. Będzie również kurczak z rożna, frytki oraz zapiekanki. Całość zakończy "światełko do nieba", które w tym roku będzie niespodzianką.
Komentarze  
+2 #1 LAKI KOŁOBRZESKI 2019-01-09 10:35
MACIE W GMINIE DWA FAJNE ZESPOLY ŚPIEWACZE I ŻADEN NIE WYSTĄPI???????
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl