×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zapowiedź zmniejszenia kwoty dla Festiwalu Filmów Sensacyjnych Suspense Festival stawia pod znakiem zapytania dalszy rozwój tego wydarzenia. Dofinansować nie chcą go radni koalicji PiS-Woźniak, jednak każdy klub z innych powodów. Woźniak mówi o „imprezie regionalnej", która się nie rozwija, a Bejnarowicz podkreśla, że PiS chce inwestować w lokalnych artystów. Sami organizatorzy festiwalu publikują analizy medialne, z których wynika, że o imprezą zainteresowane były również media ogólnopolskie.

Przypomnijmy; kilka dni temu pisaliśmy o tym, że radni obu klubów PiS-Woźniak, chcą ograniczyć dotację dla Suspense Festival o 100 tysięcy złotych. Dotychczas na imprezę przeznaczano z budżetu miasta 200 tysięcy. W tym roku kwota miała wzrosnąć dodatkowo o 30 tysięcy złotych. Zamiast tego, jak zapowiedzieli radni koalicji, będzie dużo mniej.

Dlaczego? Najbardziej zaskakuje chyba postawa samego Jacka Woźniaka, obecnie naczelnego krytyka imprezy, który jako wiceprezydent do spraw społecznych, osobiście dekretował pismo o wpisaniu tego właśnie wydarzenia kulturalnego do Wieloletniej Prognozy Finansowej. Nigdy też wcześniej, jak podkreślają urzędnicy, nie zgłaszał żadnego protestu przeciwko zbyt hojnemu, jak twierdzi obecnie, współfinansowaniu przez miasto imprezy.

Dzisiaj mówi natomiast, że Suspense to „impreza regionalna", a Kołobrzeg „potrzebuje promocji co najmniej ogólnopolskiej". Jednocześnie Obywatelski Kołobrzeg, którego były urzędnik jest liderem, nie ma autorskiego pomysłu na wykorzystanie kwoty, która zostanie po obcięciu dotacji. W tym temacie zostaliśmy odesłani do Macieja Bejnarowicza, lidera klubu PiS.

Zaskoczona jest również Agnieszka Papiewska, dyrektor wydarzenia. - Z panem Jackiem Woźniakiem, przez cały okres, kiedy zajmował się kulturą w magistracie, współpracowało się nam bardzo dobrze. Spotkaliśmy się kilka razy i zawsze był nam życzliwy i zaangażowany – mówi zdziwiona Papiewska. Od organizatorów otrzymujemy również analizę medialną Suspense Festival, która według opozycyjnych radnych, świadczy, że impreza nie rozwija się współmiernie do wkładanych w nią środków publicznych. Część cytujemy poniżej:

„Zgodnie z raportem Instytutu Monitorowania Mediów w 2018 roku z informacjami o festiwalu filmowym w Kołobrzegu dotarliśmy do blisko 6 milionów odbiorców; w tym około 4 mln przez ogólnopolską prasę (20 publikacji), około 0,5 mln przez ogólnopolskie telewizje (TVP, Superstacja), około 1 mln przez ogólnopolskie portale informacyjne, kulturalne oraz media społecznościowe". Ekwiwalent reklamowy w mediach w 2018 roku wyniósł 1,678 223 zł"

Ta analiza nie przekonuje samego Macieja Bejnarowicza, który tłumaczy, że organizatorzy powinni skoncentrować siły na szukaniu środków prywatnych, czyli sponsorów na dalszy rozwój festiwalu. - Naszym zdaniem wysoka dotacja nie była współmierna do samego wydarzenia – wyjaśnia Bejnarowicz – Uważamy, że taka impreza jest potrzebna i ma z pewnością grono osób zainteresowanych. Ale nie za takie pieniądze.
Klub PiS za 100 tysięcy złotych, które mają zostać w budżecie miasta z Suspense Festival, chce zorganizować imprezę lokalną, na której mogliby wystąpić artyści z okolic Kołobrzegu.

Jest nam przykro, ponieważ byliśmy i jesteśmy przekonani, że Suspense to bardzo mocny punkt kulturalny kołobrzeskiego lata. Tego typu imprezy rozwijają się powoli,a u nas z roku na rok działo się coraz więcej – mówi dyrektor Papiewska – Odebranie nam dotacji to cofnięcie się do początków organizacji festiwalu, a nie kolejny krok w jego rozwoju. Zwłaszcza, że zostało bardzo mało czasu i możliwości na pozyskanie środków z innych źródeł.

Przypomnijmy; podczas siedmiu lat funkcjonowania Suspense Festival, przez Kołobrzeg „przewinęły się" prawdziwe gwiazdy filmowe zarówno z kraju, jak i za granicy. Organizowano otwarte spotkania z takimi osobowościami jak Magdalena Zawadzka, Jerzy Stuhr, Anna Seniuk, Jan Englert, Nastassja Kinsky, czy Jurgen Prochnov, Andrzej Seweryn i Wojciech Pszoniak. Kołobrzeżanie mogli również oglądać filmy gatunku (około 50 w ciągu kilku dni), a także być świadkami kilku światowych premier. Wydarzeniu towarzyszyły konkursy festiwalowe oraz warsztaty dla młodych pasjonatów kina.
Komentarze  
+4 #1 Imam kołobrzeski 2019-01-10 08:33
Jak im nie dasz w kieszeń kilkaset tysięcy to się nie opłaci. A idź pan w ch z tymi ludźmi. MA ta je bejnarowicz ,szukać samemu sponsorów A nie ,że koleś gromka to mu wsypuję kaszę w kieszen
Cytować
+4 #2 janusz44443 2019-01-10 08:40
kto jest organizatorem tej imprezy ?
Cytować
+25 #3 Anioom 2019-01-10 08:43
I co? Znowu hipokryzja Jacka Woźniaka. Ciekawe czy praca od PiSu już czeka?
Cytować
+21 #4 Pit 2019-01-10 08:58
Tragedia

Skoro festiwal jest regionalny i nie promuje lokalnych artystów to niech Panowie radni dadzą konkretne pomysły. Obecnie jedyny to zmniejszenie finansowania. Obawiam się, że skończy się to likwidacją festiwalu w Kołobrzegu i przeniesieniem go do jakiegoś większego miasta, które doceni wartość kulturalną imprezy. Nie ma się co oszukiwać, imprezy promujące lokalnych artystów nie przyciągną tylu widzów i nie będą miały takiego medialnego zasięgu. Kołobrzeg jak zwykle zostanie z niczym.
Cytować
+22 #5 Ktisiu 2019-01-10 10:01
Niektórym radnym zmienili się pracodawcy i razem z tym przyszła zmiana poglądów na festiwal.
Teraz zamiast gwiazd i znanych filmów będziemy oglądać przegląd filmów lokalnych kręconych kalkulatorem przez wujka zdzisia.
Cytować
+3 #6 Ktisiu 2019-01-10 10:07
A czy przypadkiem pociotek Jarosława Wielkiego nie jest jakimś reżyserem, producentem czy kimś takim?
Może wystarczy zaprosić gościa na festiwal? Wtedy i radni nie będą oponować i dofinansowanie z kasy państwowej się znajdzie?
Cytować
-6 #7 abc333 2019-01-10 10:19
e-kg dlaczego nie napisze o sypiacej sie lawicy, o samochodzie prezydenta, o dyrektorce z nagana tylko uderza ciagle w Wozniaka i Bejnarowicza? Ciekawe ciekawe, czyzby oficjalna prasa jednej slusznej wladzy? :-* :-* :-*
Cytować
-10 #8 Ryzy w meloniku i gumofilcach 2019-01-10 10:22
" zainteresowane rowniez byly media ogolnopolskie "
" Potrzebuje promocji conajmniej ogolnopolskiej " -

to belkot Jack POstronga Rudzielca z Rodziny na Swojem "
Po co komu urojona promocja ?????????????????????????????????????????????????????????????
Kolobrzeg i tak jest latem przeciazony , niewydolny komunikacyjnie szczegolnie .
W porcie - centralnym miejscu latem wybija z kanalow ludzki kal i mocz wprost na deptak .
Bo kanaliza jest juz niewydolna i przeciazona
Hotele i sanatoria zarezerwowane na 2 lata naprzod !!!!!!

PROMOCJA CHYBA SAMYCH SIEBIE PROSTAKOW I ZLODZIEI

Ten falsz pajacow ktorzy ododlecieli od realiow i we lbach im sie pomieszalo .
Jestescie pasozyty od tego i za ta wam placimy bysmy my kolobrzezanie zyli godnie .
Co belkotales zlotowlosy falszerzu ?

" MIESZKANCE SA KOLOBRZESKIE NAJWAZNIEJSZE "

Bysmy my kolobrzezanie zyli godnie , nie podcierali odwloki w hotelach pieciogwiezdnych .
Niegdysiejszym oprawcom z Wehrmachtu czy SS Donka tfuSSk
Albo jako parobki na zmywaku Londyn
Czy sprzedawali bilety na imprezy dla przyjezdnych bonzow i podawali im kawe .

MIEJSCA PRACY BARANY. MIEJSCA PRACY
Tzw unijne pieniadze dawane byly by budowac miejsca pracy , ktore generuja zyski .
Nie Stadijon Mawzolijej ukrainca karpanijuka czy Mosty Donikad za 40 milionow ktory nazywaja

TRAMPOLINA NA ZMYWAK DO LONDYNU
dla 16 000 kolobrzezan

nie kontynuacja grabiezy naszego kolobrzeskiego majatku przez zatluszczona malpe na gorze zlota
Tempego Grzmota Szabesgoja Dwuzydziana POlaka & Paka
Cytować
-7 #9 Ryzy w meloniku i gumofilcach 2019-01-10 10:33
Panie Ryzy z RNSu
Pana " promocja " albo promolszyn przypomnina promocje osobistego alfonsa kurtyzanie zalozmy o imieniu Merylajn .
Promocje dziewczecia ,
Ktorego krocze obolale jest juz i tak
A spuchnieta od nadmiaru klienta :oops: :oops: :oops:
Cytować
+4 #10 Anioom 2019-01-10 11:09
Czy to prawda, ze Pani Paska Koschel już nie jest członkiem partii? Podobno upadek boli...
Cytować
+5 #11 ahh ten Woźniak 2019-01-10 11:47
Dzisiaj mówi natomiast, że Suspense to „impreza regionalna", a Kołobrzeg „potrzebuje promocji co najmniej ogólnopolskiej".
A chce dać na
vs
Klub PiS za 100 tysięcy złotych, które mają zostać w budżecie miasta z Suspense Festival, chce zorganizować imprezę lokalną, na której mogliby wystąpić artyści z okolic Kołobrzegu.
Cytować
+16 #12 ahhh 2019-01-10 11:53
Czyli z imprezy która była wizytówką naszego miasta , na którą były zapraszane gwiazdy polskiego filmu i nie tylko zamienimy na pisowskie dożynki
Cytować
+21 #13 XDDD 2019-01-10 12:07
boze, co za absurd. Chcą imprezy o zasięgu ogólnopolskim robiąc imprezę regionalna? nie widzicie, ze to sprzeczność? ograniczać jedna z najbardziej lubianych imprez w mieście na rzecz sami nie wiedza czego... well
Cytować
-8 #14 Ryzy w meloniku i gumofilcach 2019-01-10 12:42
Poroniony pomysl tempaka w delirycznym snie .
Buca ktory rzadzil bezkregowcami radnymi na zasadzie:
Kto jest za ? :-)
- kto przeciw ? Nie widze :-|
- kto sie wstrzymal ? Nie widze :-|

Kolobrzeg i festywal filmow to jak Szabas Goj Grzmotek i rozum
Dajcie mi ludzi i pieniadze a zrobie wam tu Holylud glaby
Kolobrzeg to :
- Port Kolobrzeg
- Uzdrowisko Kolobrzeg
I na tych dwoch filarach miasto Kolobrzeg budowalo setki lat swa potege .
Teraz agentura Donka Corleonka ps " Oskar " dopuszcza sie dywersji i sabotazu na oczach pozostalych tu homosowietikusow
z otwartymi paszcze za ich pieniadze o zgrozo :zzz
Cytować
-5 #15 kolobrzegus 2019-01-10 13:16
To jest mały handlowy punkt dla producentów filmów a nie festiwal i korzyść dla miasta żadna. Niezainteresowana jest też żadna tv ani prywata ani publiczna - co wydawałoby się jest podstawą przy imprezach filmowych. Więc chyba starczy wywalania kasy. Do stali na początek, nie udało im się, niech próbuje, ktoś inny z lepszym pomysłem.
Cytować
-3 #16 Ivo 2019-01-10 14:29
Zawsze jest warto promować artystòw naszy , miejscowych . Tych imprez jest mała ilość.
Cytować
+4 #17 Joka 2019-01-10 16:38
gówniarze w radzie na czele z ryżym zawistnym
Cytować
+6 #18 Bilu 2019-01-10 16:45
Zawistni źli ludzie.
Cytować
+5 #19 Greg cr 2019-01-10 16:47
Trauma po wyborczych batach trwa u żółwia i handlarza
Cytować
+9 #20 HK-S 2019-01-10 16:51
Jestem za Festiwalem Filmów Suspense. Oglądam pokazywane filmy, uczestniczę w spotkaniach z twórcami i mieszkam w Kołobrzegu.Miło było uczestniczyć w spotkaniu z p. Magdą Zawadzką, p. Englertem i wielu innymi znamienitymi artystami.
Cytować
+7 #21 Barbara Wu 2019-01-10 17:00
Może konkretnie, których artystów z okolic Kołobrzegu chce PiS promować? Festiwal, nawet jeśli tylko miałby zasięg regionalny (co akurat w przypadku tego jest bzdurą ) promuje miasto i okolice i na pewno przyciąga turystów. Który lokalny artysta miałby tę "moc", by wsparty niezłą sumą promować nasze miasto szerzej i skuteczniej?
Cytować
+3 #22 zosia1 2019-01-10 17:27
Może warto się zastanowić nad kosztami i wartością arystyczną, a promocją miasta. Wydarzenia artystyczne są kosztowne. Ranga festiwalu- brak rzetelnej oceny.
Koszty ile z naszych podatków, ile z źródeł zewnętrznych np pozyskanych przez RCK , od sponsorów ?
Cytować
+3 #23 mundry 2019-01-10 17:58
Każdy kto śledzi program imprez kulturalnych w naszym mieście, zauważył duże pogorszenie w 2018. Jak do tego zamkną Suspense Festiwal, to zostanie nam już tylko muzyka w katedrze i kołobrzeski chór. Radzę się zastanowić, bo już teraz turyści narzekają, porównując ofertę kulturalną w swoich miejscach zamieszkania, które są mniejsze, mniej zamożne a mimo to ciągle coś się dzieje np. Ełk. Likwidować, zamykać jest łatwo. Stworzyć, zbudować, znacznie trudniej. Samymi hotelami gości nie przyciągniemy. To miasto ma z samej opłaty klimatycznej grube miliony i nie jest w stanie zorganizować turystom rozrywki?? WSTYD!!!! Zobaczcie ile kabaretów odwiedziło Rewal a kto wstąpił do Kołobrzegu. Co robi LOT? Czy w ogóle kogoś to obchodzi? Pamiętacie jaki był program na Majówkę 2018?
Dla tych z krótką pamięcią kopiuję program:

KOŁOBRZESKA MAJÓWKA, wstęp wolny, scena plenerowa RCK

1.05.2018 (wtorek)
g. 14.00 - FESTYN RODZINNY
g. 16.00 - Spektakl dla dzieci „ Zakręcone koło fortuny” Teatr Wariate z Poznania
g. 17.00 - Koncert KOŁOBRZESKIEJ ORKIESTRY ZDROJOWEJ

2.05.2018 (środa), g. 18.00
Koncert CZARNE ŁABĘDZIE, TSIGUNZ FANFARA AVANTURA

3.05.2018 (czwartek), g. 18.00
Koncert LINIA NOCNA, LANBERRY

4.05.2018 (piątek), g. 17.00
DKF „Sztorm”. Film „Śmierć Stalina”

5.05.2018 (sobota), g. 17.00
DKF „Sztorm”. Film „Dziewczyna we mgle”,
Cytować
+8 #24 Hrenton 2019-01-10 18:44
Ta koalicja Jacka z pisem to wielki zawód dla mnie. Głosowałem na niego. Nigdy więcej.
Cytować
+7 #25 pimar 2019-01-10 19:00
Festiwal był świetny, nostalgiczne nocne seanse nad morzem, ciekawi ludzie, interesujące projekty młodych twórców, jeden z prowadzących festiwal to nasz zdolny, młody kołobrzeżanin- czego wy chcecie? W kinie radnych nie zauważysz, wystarczy przejść się parę razy do rck, stała ekipa zainteresowanych ( polityków brak , bo nie ma tam lansu - i dobrze)
Cytować
+3 #26 gocha 2019-01-10 19:51
Cytuję abc333:
e-kg dlaczego nie napisze o sypiacej sie lawicy, o samochodzie prezydenta, o dyrektorce z nagana tylko uderza ciagle w Wozniaka i Bejnarowicza? Ciekawe ciekawe, czyzby oficjalna prasa jednej slusznej wladzy? :-* :-* :-*

Gdyby nie dał ciała, to nie byłby krytykowany!
Cytować
-1 #27 czysci naturysci Kilarzysci 2019-01-10 20:07
mundry :
" ...bo juz teraz turysci narzekaja ..."

Jak narzekaja to niechaj :o
Na wyciete przez Gromka :-?
Drewa w perkach spadaja
Jak rowniez liscie pompuja
Nie racza nas swa bruja :oops:

A nam kolobrzezanom
w SWOIM MIESCIE zyc normalnie daja
Jak Tobie tak na turystach zalezy
To wysysaj jeim moszne a ptaka
A zapomiolem zostala jeszczo srrraka :zzz
Cytować
+1 #28 HK-S 2019-01-10 21:52
W kampanii wyborczej nie było mowy o zabieraniu pieniędzy przeznaczonych na organizację Festiwalu Filmów. Panowie jeszcze możecie zmienić swoją decyzję.
Cytować
+1 #29 Pingwin 2019-01-11 00:24
Cytuję Anioom:
I co? Znowu hipokryzja Jacka Woźniaka. Ciekawe czy praca od PiSu już czeka?

Był za, jest przeciw, zakłamany rudy fałszywy lis, a tępaki glosuja na rudzielca.
Cytować
-1 #30 smutna 2019-01-11 12:00
To jeden z corocznych punktów, według których niektórzy biorą urlopy. Znam takich, którzy corocznie przyjeżdżają na niego z wielu miejsc poza granicami naszego kraju. Planują przyloty według planu festiwalu. Serce pęka, że ktoś mógł wpaść na taki pomysł.
Cytować
+1 #31 szczepw.. 2019-01-11 12:16
Znów wybraliśmy betoniarzy.A już miało być nowatorsko.profesjonalnie
Cytować
+2 #32 Zmartwionego fiutka brat 2019-01-11 14:11
Zaiste prawda to . :o
Bracia Starsze We Wierze . :-?
Zainstalowane w obserwatorium na dachu LO im.
Zyda Kopernika w Kolobrzegu .
Ktorzy na co dzien obserwuja swych oslow gojow
( Josif Owadija goje) czy sie nie opindalaja .
Na czas trwania :oops: Susel Pennis Fest Wal. :oops: :oops:
Zaobserwowali wzmozony ruch kosmnitow i antysodomnitow
Moimo ze niby Ich kultura je wyzsza to cus ich tu ciegnie :zzz
.
Duzo okraglych talerzy gabarytu roznego
Jednako koloru srebrzystego
Jednakiego laduje wtedu na dachu UMu .

Pono niedorzecznik tedy za tlomacza robi obiech cywilizacyi
Kosmnici sa wozone do RCKu czarna skoda :o ,
A na swiezem cieplem jeszcze tropie to ktorego jest Rzepka . :-?
Rzepka natomniast szkolonym byl przez SiAjEj do sladu & posladu tropienio .
Jezdzil z agentamni do indian
Ktorzy wiadomo ongi byli zydami
Stady ich roszczenija do USA
W oparciu o Ustawe 447
Kazden tak ma co
O swoje dba
Otoz Rzepka szkolon jest do sladu wszelakiego tropijenjio na swiezem kale zubru i woly poprzez zapach i :oops: organoleptycznie :oops: :oops: :oops:

W kregach zblizonych do wiarygodnych od kosmnitow. mowi sie .Ze na czas powyzszego Susel PeNNis Fest Wal kosmnici innych galaktyk nie eksploruja .
Uwage swa na FeSStungu konzentruja .

W to mniejsce slynny sladow tropiciel
Tako Swiaty caleho zbawiciel Rzepka
Depcze juz tuz tuz po pietac..sory po oponach typ zimowy znormalizowany nieprzerabiany sztuk raz mnozone a 4
Mowi ze kosmnici chca powolac Szabesgoja Grzmotka na swego kosmicznego mninistra kultury a Kilara na sprzataczke i pylow kosmicznych praczke.
To narazie tyle .Jezdezmy na laczach i zlaczach jak sie pojawiom newsy to mu budu pierwsi :-|
Cytować
+3 #33 Szach-mat 2019-01-11 18:12
A ja proponuję zorganizować turniej szachowy o indywidualne mistrzostwo świata i te 200 tys. złotych z festiwalu przeznaczyć na fundusz nagród. Z pewnością znajdą się sponsorzy, którzy się dołożą do takiej imprezy, PZSzach też niewątpliwie dołoży. Kołobrzeg będzie promowany na cały świat. Gdyby to był coroczny element promocji miasta, byłby to hit na miarę innych miast znanych z tego rodzaju imprezy. Ewentualnie można rozważyć turniej pretendentów do tytułu mistrza świata, albo turniej eliminacyjny arcymistrzowski. Możliwości jest wiele, a promocja miasta jakaś taka zastygła od lat, śpiewy, tańcowanie i muzyka, ewentualnie piłka w miescie nadmorskim
Może ktoś z organizatorów promocji zbadał by możliwości organizacyjne i finansowe takiego przedsięwzięcia, bo imprezy typu festiwal filmowy to impreza niszowa dla wąskiego grona ludzi, a z promocją nie ma wiele wspólnego.
Cytować
0 #34 XD 2019-01-11 21:30
Cytuję Zmartwionego fiutka brat:
Zaiste prawda to . :o
Bracia Starsze We Wierze . :-?
Zainstalowane w obserwatorium na dachu LO im.
Zyda Kopernika w Kolobrzegu .
Ktorzy na co dzien obserwuja swych oslow gojow
( Josif Owadija goje) czy sie nie opindalaja .
Na czas trwania :oops: Susel Pennis Fest Wal. :oops: :oops:
Zaobserwowali wzmozony ruch kosmnitow i antysodomnitow
Moimo ze niby Ich kultura je wyzsza to cus ich tu ciegnie :zzz
.
Duzo okraglych talerzy gabarytu roznego
Jednako koloru srebrzystego
Jednakiego laduje wtedu na dachu UMu .

Pono niedorzecznik tedy za tlomacza robi obiech cywilizacyi
Kosmnici sa wozone do RCKu czarna skoda :o ,
A na swiezem cieplem jeszcze tropie to ktorego jest Rzepka . :-?
Rzepka natomniast szkolonym byl przez SiAjEj do sladu & posladu tropienio .
Jezdzil z agentamni do indian
Ktorzy wiadomo ongi byli zydami
Stady ich roszczenija do USA
W oparciu o Ustawe 447
Kazden tak ma co
O swoje dba
Otoz Rzepka szkolon jest do sladu wszelakiego tropijenjio na swiezem kale zubru i woly poprzez zapach i :oops: organoleptycznie :oops: :oops: :oops:

W kregach zblizonych do wiarygodnych od kosmnitow. mowi sie .Ze na czas powyzszego Susel PeNNis Fest Wal kosmnici innych galaktyk nie eksploruja .
Uwage swa na FeSStungu konzentruja .

W to mniejsce slynny sladow tropiciel
Tako Swiaty caleho zbawiciel Rzepka
Depcze juz tuz tuz po pietac..sory po oponach typ zimowy znormalizowany nieprzerabiany sztuk raz mnozone a 4
Mowi ze kosmnici chca powolac Szabesgoja Grzmotka na swego kosmicznego mninistra kultury a Kilara na sprzataczke i pylow kosmicznych praczke.
To narazie tyle .Jezdezmy na laczach i zlaczach jak sie pojawiom newsy to mu budu pierwsi :-|


Co za dzban...
Cytować
+3 #35 KO 2019-01-12 01:05
Ojeju, pani redaktor. Radni Mieczkowskiej też zabrali te pieniądze. A pani tak się starała. I na co pani wyszła?
Cytować
+5 #36 stihlu 2019-01-12 10:37
srac na ten festiwal , kupa kasy w błoto a prestiż dla miasta żaden
Cytować
+3 #37 pianista 2019-01-12 20:58
Cytuję Ktisiu:
A czy przypadkiem pociotek Jarosława Wielkiego nie jest jakimś reżyserem, producentem czy kimś takim?
Może wystarczy zaprosić gościa na festiwal? Wtedy i radni nie będą oponować i dofinansowanie z kasy państwowej się znajdzie?

Warszawka zawsze mieszala w kulturze kolobrzeskiej i to od czasu gdy dwóch takich ukradło ksiezyc. Kiler to ich pociotek ale on ma talent do czego innego
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl