×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Ciągła krytyka i polityczne decyzje okraszane historiami, że są wprowadzane „dla dobra” lub „ w porozumieniu” z mieszkańcami. W takich działaniach koalicja PiS-Jacek Woźniak zaczyna już powoli zjadać własny ogon. Na czwartkowej konferencji Macieja Bejnarowicza i Jacka Woźniaka, dziennikarzy pytających o sens zapowiadanych działań w sprawie Festivalu Suspense nazwano oględnie „rzecznikami” Anny Mieczkowskiej.

To miał być zwykły briefing, a wyszła gorąca dyskusja, w której dwaj liderzy nieformalnego porozumienia wykazali się głównie albo brakiem znajomości poruszanych tematów, albo próbą ich „rozmycia” i nie odpowiadania wprost na zadane pytania. Obaj politycy chcieli przed kamery ogłosić swoje propozycje, które we współpracy z prezydent Anną Mieczkowską, mają znaleźć się w projekcie budżetu miasta.


Jednak całą konferencję zdominowała dyskusja na temat m.in. ucięcia dotacji dla koszalińskiego szpitala, którą Maciej Bejnarowicz nazwał „dziwną praktyką transferowania pieniędzy z Kołobrzegu do Koszalina” (pieniądze miały trafić na budowę pracowni hematologicznej przy tej placówce). Jedna z dziennikarek (Kamila Para -Mirzyńska z TKK) zauważyła, że wielu kołobrzeżankorzysta z pomocy szpitala, przede wszystkich w kwestiach konsultacji ze specjalistami dziecięcymi, których w Kołobrzegu brakuje, a kwota stu tysięcy złotych jest raczej symbolicznym niż rzeczywistym wydatkiem z miejskiego budżetu. Początkowo lider klubu PiS tłumaczył, że „pieniądze zostaną dla kołobrzeżan”,, potem jednak wyjaśnił dziennikarzom, że „to jest polityka, bo przecież w województwie zarządza Platforma Obywatelska” aby chwilę później podkreślić, że podjęte przez koalicję decyzje nie mają charakteru politycznego.


Podobna dyskusja rozgorzała w czasie pytań dziennikarzy o Suspense Festiwal, któremu w tym roku, więc zaledwie kilka miesięcy przed kolejną edycją radni chcą „uciąć” połowę budżetu. Jacek Woźniak, który jako wiceprezydent samodzielnie dekretował to wydarzenie do Wieloletniej Prognozy Finansowej i nigdy nie zgłosił żadnego sprzeciwu do do wysokości jej współfinansowania, nazywa ją obecnie „imprezą o zasięgu regionalnym”. Lider Obywatelskiego Kołobrzegu nie potrafił wyjaśnić skąd tak nagła (bo w ciągu kilku miesięcy) zmiana zdania dotycząca charakteru tego wydarzenia. Dziennikarka, która nazwała tę decyzję – polityczną (Suspense Festival był uznany za „oczko w głowie” Janusza Gromka), usłyszała od byłego wiceprezydenta, że te słowa „to projekcja słów Anny Mieczkowskiej”, co zapewne miało być, w zamyśle samego Woźniaka, dyskredytujące dla pytającego.


Ostatecznie opozycja sama się zdyskredytowała nie umiejąc wytłumaczyć; dlaczego nagle ucina się dotację dla festiwalu (dziennikarze pytali czemu nie zrobić tego za rok, po to, aby organizatorzy mieli czas znaleźć inne możliwości współfinansowania imprezy) i jakie wydarzenie kulturalne miałoby zastąpić Suspense lub też jak miałyby zostać wykorzystane pieniądze, które zostaną wycofane z jego budżetu. Woźniak, który naszą redakcję, zaledwie dwa dni temu, odsyłał w tym temacie do Macieja Bejnarowicza („on ma pomysł” - dop.red.), dzisiaj wymyślił „festiwal muzyki klubowej”, a lider PiS-u podkreślał, że warto inwestować w lokalnych artystów. Nijak jednak nie pasowało to do logicznego wywodu Jacka Woźniaka sprzed kilku dni, że „Kołobrzeg potrzebuje promocji ogólnopolskiej, a nie regionalnej”.


Takie sytuacje, podobnie, jak niedawno opisana przez media próba zdjęcia z programu sesji projektu przyłączenia Gimnazjum nr 2 do „Kopernika”, rodzą pytania o powody i konstruktywność działań opozycji. Ludzie, którzy powinni, jak zapowiadali „patrzeć na ręce władzy”, stali się „pogromcami” wszystkiego co „platformerskie”, nie patrząc na to czy jest to słuszne, dobre, złe właściwe czy niewłaściwe. Brakuje dobrej woli, współpracy i merytorycznej dyskusji. A szkoda, bo tracą na tym nie tylko mieszkańcy, dobre inicjatywy czy potrzebne programy, ale również sami radni klubów opozycyjnych, wśród których nie brakuje społeczników i osób pracowitych o ciekawych pomysłach.


Nie brakuje więc dobrych inicjatyw samej opozycji – jak część wymienionych na dzisiejszej konferencji. Trudno jednak je usłyszeć, jeśli głównie dyskredytuje się, zamiast prezentować swoje rozwiązania, większość dotychczasowych działań samorządu dotyczących choćby poruszanych wyżej kwestii.


W czwartek mieliśmy okazję być na dwóch konferencjach prasowych; obie były poprowadzone przez opozycję, a były tak zupełnie różne. Drugą rzeczowo i merytorycznie poprowadzili Henryk Bieńkowski i Barbara Aściukiewicz, radni powiatowi PiS-u. Opiszemy ją dla Was jutro.


Komentarze  
+6 #1 abc333 2019-01-10 20:24
ooo od kiedy Zaneta Czerwinska pisze dla e-kg? Serdecznie pozdrowienia dla Ciebie :oops: :oops:
Cytować
-5 #2 Vous 2019-01-10 20:28
Suspense Film Festival to impreza elit i PO. Zwykli kolobrzeżanie nie korzystają z takich luksusow
Cytować
+32 #3 Hah 2019-01-10 20:31
Jak im do twarzy razem. Tfuuu
Cytować
+14 #4 Nantch 2019-01-10 20:43
A kiedy zajmiecie się Panią Paśką-Koschel i plotkach o jej "odejściu" z PO? Podobno nawet partia się od niej odwróciła...
Cytować
+13 #5 niewygodniepytajacy 2019-01-10 20:50
kto jest autorem tego artykułu? Zazwyczaj podpisujecie ich w stopce a teraz? Co się stało? Odwagi trochę!
Cytować
0 #6 Triangolo 2019-01-10 20:52
Panie Macieju
Pomny casusu Pana P .Pawlowskiego . :o
Bylego juz Dyrektora Muzeum Oreza Polskiego . :-?
Ktory wpuscil do domu swojego kolege Starszego We Wierze
Pozniej zostal przezen wykasan .
Jak to z Onemi Bracmni - Norma :zzz

Przestrzegam nie wpuszczaj Pan Jack POstronga do domu .
Modus operandi ten sam tu i tu .
Pania Violette Dymecka tez przestrzagalem przed podsluchami.
Jednak nie poposluchala i ....pokonala Ja ta metoda . :sad:
Szkoda , bo darze ta Pania wielka sympatia
Triangolo :-*
Cytować
+28 #7 Żaneta Czerwińska 2019-01-10 21:00
Cytuję abc333:
ooo od kiedy Zaneta Czerwinska pisze dla e-kg? Serdecznie pozdrowienia dla Ciebie :oops: :oops:

Cóż, zazdroszczę Autorowi tego materiału, bo ja nie dostąpiłam "zaszczytu zaproszenia" na tak wspaniałą konferencję, śmiem sądzić, że mnie nie lubią ;-) :lol: Nie mogłam więc tak rzeczowo i tak bardzo trafnie oddać atmosfery spotkania, a gdybym coś napisała, puściłabym to u siebie. I naprawdę - to mi schlebia, ale nie jestem jedynym dziennikarzem w tym mieście, który umie dobrze napisać materiał, naprawdę - co widać po zamieszczonym tu tekście. Portalowi szczerze gratuluję artykułu! :roll:
Cytować
+44 #8 Łyczek 2019-01-10 21:02
Świetny tekst ukazujący realia panujące w Kołobrzegu. Tak trzymać... mać!
Cytować
-12 #9 Gadajaca Glowa 2019-01-10 21:02
Ble ble ble ble
Jak nie Sam rajs to Judenrajs .
Kolobrzskie najwazniejszemni sa ?
Juz nie som bo okrada sie ICH z ich wlasnych pieniedzy dla..
Wielkopanskich manier malych wzrostem duchem i inteligencja ludkow dospawanych od lat do koryta .
Tego nie widzial swiat :-|
Cytować
+27 #10 Asd 2019-01-10 21:17
Cytuję Vous:
Suspense Film Festival to impreza elit i PO. Zwykli kolobrzeżanie nie korzystają z takich luksusow

Może ty z niczego nie korzystasz bo ja zwykły kolobrzezanin A owszem
Cytować
+54 #11 thermite 2019-01-10 22:21
Z lewej Rudy oczywiscie bez partyjny z chyba to sie nazywalo pzpr :) i Z Prawej tez bezpartyjny tylko z pisu , hahahah ludzie obudzcie sie , jada z nami jak z oslami i najwazniejsze zebysmy sie klocili miedzy soba i nie bylo zgody a im bedzie dobrze
Cytować
+20 #12 Moris 2019-01-10 22:57
Cytuję Asd:
Cytuję Vous:
Suspense Film Festival to impreza elit i PO. Zwykli kolobrzeżanie nie korzystają z takich luksusow

Może ty z niczego nie korzystasz bo ja zwykły kolobrzezanin A owszem

Osiołek który to pisał prawdopodobnie w ogóle nie korzysta z wydarzeń kulturalnych, stąd taka opinia. PiSiory nic nie potrzebują, może przekażcie te pieniądze na Kościół lub do Rydzyka, do tego się nadajecie krytycy PiSowscy i kulturalny inaczej Woźniak.
Cytować
+27 #13 Suspens 2019-01-10 23:03
Suspens Film Festiwal jest ciekawą i bardzo fajną imprezą, Woźniak niczego mądrego sam nie wymyślił, a jedynie chce zniszczyć coś fajnego co fajnie zaistniało i rozwinęło się w świadomości widzów i osób odwiedzających. Serwisy informacyjne też o tym zawsze wspominają, więc wydźwięk był i jest, no ale PiS nie ogląda TVN, to może nie zauważyli, a Woźniak to PiS.
Cytować
-29 #14 Ok 2019-01-10 23:12
Festiwal muzyki klubowej Woźniak miał w programie wyborczym. A rzeczniczkami Mieczkowskiej są dziś trzy dziennikarki i jedna pseudoblogerka.
Cytować
-17 #15 Ok 2019-01-11 00:45
A gdzie nagranie konferencji? Czytelnicy mogliby sami wyrobić sobie zdanie. U konkurencji na nagraniu słychać jak jakaś pani sama mówi, że jest rzecznikiem Anny Mieczkowskiej.
Cytować
+10 #16 real 2019-01-11 03:17
Cytuję Nantch:
A kiedy zajmiecie się Panią Paśką-Koschel i plotkach o jej "odejściu" z PO? Podobno nawet partia się od niej odwróciła...

zapewne po wakacjach
oświata zarządzana słabiutko
Cytować
+20 #17 pianista 2019-01-11 06:31
To jest tzw. kołobrzeska fuzzy logic, czyli logika rozmyta, albo jak kto woli zadymianie tematów. Ktoś tam, gdzieś tam, coś tam jest rzecznikiem albo niedorzecznikiem, blogerem albo pseudoblogerem, ktoś tam został ukarany, ale dostał w efekcie nagrodę i nie chce jej teraz oddać, bo jest oświecony i czeka na kolejne wakacje, czyli ogólnie jest to festiwal muzyki "klubowej" byłego komucha Woźniaka, który chce teraz grać pierwsze skrzypce w orkiestrze pod tytułem fake-news, bo on jest inaczej kulturalny
Cytować
-33 #18 memor 2019-01-11 06:54
Szczerze gratuluję obu Panom. Jest już najwyższy czas, by wyplenić tę platformerską głu potę,nepotyzm,pazerność i nie liczenie się ze społeczeństwem.Znaleźli się wreszcie radni,którzy,jak już widać, nie będą wściekle służyć znienawidzonej przez 2/3 Kołobrzeżan(wynik wyborów), Platformie Obywatelskiej,która w kampaniach wyborczych, już nie jest Platformą,tylko ekipą oszustów,tym razem spod znaku"kołobrzeskich".Po wyborach znów wracają na łono targowicy Schetyny.Ci dwaj Panowie chcą służyć ,zgodnie z ich hasłem wyborczym,mieszkańcom.Wreszcie przestaną, jak inni służący, chodzić na kolanach i prosić o ochłap jakieś uzurpatorskie pseudoelity, które sępią i pasożytują na budżecie miasta. Określenie "szkoda bo tracą na tym ...mieszkańcy"jest po prostu fałszywe,bo tak naprawdę wchodzimy w etap,kiedy po takich decyzjach,mieszkańcy będą zyskiwać. Tak trzymać Panowie, nawet, jak się to bardzo nie podoba trzem usłużnym redakcjom. A żal po skorumpowanym(wyrok za Hosso) Gromku i jego protegowanym od Suspense, nie jest żalem mieszkańców Kołobrzegu,którzy wywalając ponad 200 tysięcy z budżetu nic z tego nie mając ,pasąc tylko tym jakieś dziwne postacie ze świata filmu i geja,który jest w to zamieszany.
Cytować
+22 #19 Suweren 2019-01-11 06:59
Nie likwidujcie Suspens Festiwalu. Jest świetny. Wiele osób z innych miast, nawet województw przyjeżdża specjalnie dla niego!!!
Cytować
+29 #20 Love 2019-01-11 07:33
Ale czuć miętę :-x żony magą być zazdrosne :P
Przeciwieństwa się przyciągają ;-) wysoki, niski, chudy... przystojny.. Aaa! To to nie przepraszam zagalopowałem się :D
Cytować
+29 #21 pracownik 2019-01-11 07:56
Posada w PŻB już zaklepana ??
Cytować
+21 #22 Pisowoziakowszczyzna 2019-01-11 09:21
Przechrzczony komunista i przechrzczony peowiec teraz razem jadą na pisowski wozie!
Cytować
-3 #23 Roman o 2019-01-11 10:41
Cytuję Vous:
Suspense Film Festival to impreza elit i PO. Zwykli kolobrzeżanie nie korzystają z takich luksusow

Dokładnie, zamiast skupić się na koncertach, hapeningach to pożal się nadymany i sztuczny festiwal. Czas na zmiany i to pozytywne a nie nudę!!!!!
A dziennikarze niech się wezmą do roboty ale kreatywnej.
Cytować
+17 #24 Olka 2019-01-11 10:43
Cytuję Ok:
Festiwal muzyki klubowej Woźniak miał w programie wyborczym. A rzeczniczkami Mieczkowskiej są dziś trzy dziennikarki i jedna pseudoblogerka.

No i będzie to co będzie czyli nuda i lipa...
Cytować
0 #25 Szczery 2019-01-11 10:46
Cytuję Żaneta Czerwińska:
Cytuję abc333:
ooo od kiedy Zaneta Czerwinska pisze dla e-kg? Serdecznie pozdrowienia dla Ciebie :oops: :oops:

Cóż, zazdroszczę Autorowi tego materiału, bo ja nie dostąpiłam "zaszczytu zaproszenia" na tak wspaniałą konferencję, śmiem sądzić, że mnie nie lubią ;-) :lol: Nie mogłam więc tak rzeczowo i tak bardzo trafnie oddać atmosfery spotkania, a gdybym coś napisała, puściłabym to u siebie. I naprawdę - to mi schlebia, ale nie jestem jedynym dziennikarzem w tym mieście, który umie dobrze napisać materiał, naprawdę - co widać po zamieszczonym tu tekście. Portalowi szczerze gratuluję artykułu! :roll:

Pycha to jedyne określenie tego "artykułu", prawda jest taka że nie ma ciekawych imprez i broni Pani zastoju i nudy. :roll:
Cytować
-12 #26 włóczykij 2019-01-11 10:56
Ekg niestety podobnie jak niemieckie miasto.kolobrzeg nieobiektywne i miesza się w politykę. Skoro krytykujecie PiS to może sami zostaniecie opozycją? Byłaby to wtedy opozycja dla ekg, które przychylniej wypowiada się o prezydent niż o opozycji tak jak miasto.kolobrzeg i także.pl
Cytować
+20 #27 Katarzyna. 2019-01-11 11:00
Gdzie są happeningi o których by mówiła cała Polska , gdzie są ćwiczenia, joga na plaży itd ? Gdzie są imprezy muzyczne, klimatyczne na plaży razem z oprawą wizualną??? Gdzie są wystawy plenerowe? Gdzie są rzeźby Mariany, które by zachęcały do zwiedzania miasta? Dlaczego nie ma jeszcze projektu Parków? Gdzie ścianki wspinaczkowe? Co z zagospodarowaniem zieleni na Jana Pawła II? Gdzie obiecane imprezy na sezon, raz w tygodniu? Ludzie chcą rozrywki ale w lepszym wydaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cytować
-5 #28 pianista 2019-01-11 11:02
No właśnie do roboty ująć młoty. Prokuratura w pewnym dużym polskim mieście zainteresowana jest obecnie procederem prania brudnych pieniędzy przez inwestorów z kołobrzeskiej Polanki.Plewko wie dużo w tym temacie, ale jest to materiał raczej poszlakowy. W mieście nie ma obecnie redaktorów śledczych. Jeden taki zbliżony do śledczego zaistniał nawet jako radny RM, ale on sterowany był przez Gromka i zajmował się dziurami w całym, gdy w tym czasie Dziura i inni zajmowali się praniem na całego pod dyktando Gromka.To jest właśnie temat który nadaje się na scenariusz serialu pt. "Stawka większa, niż Polanka" Chyba wszystkim zainterresowanym wiadomo, kto wystąpiłby w rolach głównych?
Cytować
-13 #29 Stadt Kolberg 2019-01-11 11:03
Cytuję Suspens:
Suspens Film Festiwal jest ciekawą i bardzo fajną imprezą, Woźniak niczego mądrego sam nie wymyślił, a jedynie chce zniszczyć coś fajnego co fajnie zaistniało i rozwinęło się w świadomości widzów i osób odwiedzających. Serwisy informacyjne też o tym zawsze wspominają, więc wydźwięk był i jest, no ale PiS nie ogląda TVN, to może nie zauważyli, a Woźniak to PiS.

Cytuję Moris:
Cytuję Asd:
Cytuję Vous:
Suspense Film Festival to impreza elit i PO. Zwykli kolobrzeżanie nie korzystają z takich luksusow

Może ty z niczego nie korzystasz bo ja zwykły kolobrzezanin A owszem

Osiołek który to pisał prawdopodobnie w ogóle nie korzysta z wydarzeń kulturalnych, stąd taka opinia. PiSiory nic nie potrzebują, może przekażcie te pieniądze na Kościół lub do Rydzyka, do tego się nadajecie krytycy PiSowscy i kulturalny inaczej Woźniak.

Nauczcie się kultury i jezyka polskiego, bo w słowniku ne istnieją takie wyrazy jak "pisior", "fajne"
Wypowiadając się w Internecie prezentujecie brak wiedzy i znajomości realiów polityki. Proponuję douczyć się a dopiero potem syczeć jadem do PiSu
Cytować
+9 #30 pianista 2019-01-11 11:07
Cytuję Stadt Kolberg:
Cytuję Suspens:
Suspens Film Festiwal jest ciekawą i bardzo fajną imprezą, Woźniak niczego mądrego sam nie wymyślił, a jedynie chce zniszczyć coś fajnego co fajnie zaistniało i rozwinęło się w świadomości widzów i osób odwiedzających. Serwisy informacyjne też o tym zawsze wspominają, więc wydźwięk był i jest, no ale PiS nie ogląda TVN, to może nie zauważyli, a Woźniak to PiS.

Cytuję Moris:
Cytuję Asd:
Cytuję Vous:
Suspense Film Festival to impreza elit i PO. Zwykli kolobrzeżanie nie korzystają z takich luksusow

Może ty z niczego nie korzystasz bo ja zwykły kolobrzezanin A owszem

Osiołek który to pisał prawdopodobnie w ogóle nie korzysta z wydarzeń kulturalnych, stąd taka opinia. PiSiory nic nie potrzebują, może przekażcie te pieniądze na Kościół lub do Rydzyka, do tego się nadajecie krytycy PiSowscy i kulturalny inaczej Woźniak.

Nauczcie się kultury i jezyka polskiego, bo w słowniku ne istnieją takie wyrazy jak "pisior", "fajne"
Wypowiadając się w Internecie prezentujecie brak wiedzy i znajomości realiów polityki. Proponuję douczyć się a dopiero potem syczeć jadem do PiSu

Ale w słowniku jest wyraz popis, panie Stadt Kolberg
Cytować
+17 #31 Katarzyna. 2019-01-11 11:08
Gdzie są koncert letnie typu "cztery pory roku" i inne znane przyciągające turystów do Parku(który musi być odnowiony w cudowny sposób) razem z efektami swietlnymi...
Cytować
+19 #32 Country Poland 2019-01-11 11:14
Pisior - potocznie penis; kuśka, pitol, ptaszek
penis
bardzo potocznie: dzida; fujara; kapucyn; koń; laska; maczuga; pała; ptak; pyta; wacek
eufemistycznie: mały
książkowo: fallus
nieco potocznie: członek; siusiak
potocznie: fajfus; fujarka; interes; korzeń; kuśka; pisiorek; ptaszek; siurek
specjalistycznie: prącie
Cytować
-4 #33 pianista 2019-01-11 11:14
Cytuję Katarzyna.:
Gdzie są koncert letnie typu "cztery pory roku" i inne znane przyciągające turystów do Parku(który musi być odnowiony w cudowny sposób) razem z efektami swietlnymi...

Ale jest za to fontanna z efektami świetnymi na deptaku obok pomnika Sanitariuszki, tylko, że nie działa. Zabrakło prądu, czy wody,a może kasy Gromek sknera nie dał na zakup oprogramowania do tego wybitnego dzieła techniki cyfrowej?
Cytować
+11 #34 Goly 2019-01-11 11:20
Cytuję pianista:
Cytuję Katarzyna.:
Gdzie są koncert letnie typu "cztery pory roku" i inne znane przyciągające turystów do Parku(który musi być odnowiony w cudowny sposób) razem z efektami swietlnymi...

Ale jest za to fontanna z efektami świetnymi na deptaku obok pomnika Sanitariuszki, tylko, że nie działa. Zabrakło prądu, czy wody,a może kasy Gromek sknera nie dał na zakup oprogramowania do tego wybitnego dzieła techniki cyfrowej?

Ma działać przy ujemnej temp, idioto? Tobie zabrakło połączeń w mózgu.
Cytować
+13 #35 MichałB 2019-01-11 11:41
Woźniak nic nie osiągnął przez caaaaały okres swojej działalności społecznej to wziął się za krytykowanie , z resztą czego było można po nim się spodziewać???
Cytować
+7 #36 Niestety 2019-01-11 12:03
Cytuję Katarzyna.:
Gdzie są happeningi o których by mówiła cała Polska , gdzie są ćwiczenia, joga na plaży itd ? Gdzie są imprezy muzyczne, klimatyczne na plaży razem z oprawą wizualną??? Gdzie są wystawy plenerowe? Gdzie są rzeźby Mariany, które by zachęcały do zwiedzania miasta? Dlaczego nie ma jeszcze projektu Parków? Gdzie ścianki wspinaczkowe? Co z zagospodarowaniem zieleni na Jana Pawła II? Gdzie obiecane imprezy na sezon, raz w tygodniu? Ludzie chcą rozrywki ale w lepszym wydaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzeba wywalić urzędnika, który siedzi tylko i nic nie potrafi i wziąść w to miejsce kogoś z Polski w ramach konkursu, kto wykaże się inwencja twórczą. Od tego trzeba zacząć.
Cytować
+13 #37 Tak.... 2019-01-11 12:18
Trzymamy kciuki za odbudowę brzegów Parsety, które staną się wizytówka, będzie można je zwiedzać tramwajem wodnym, wysiąść na przystankach gdzie będą miejsca do grila, miejsca z piaskiem z plaży do relaksu i inne atrakcje dla dzieci i dorosłych.
Cytować
+10 #38 Tak.... 2019-01-11 12:22
Cytuję Tak....:
Trzymamy kciuki za odbudowę brzegów Parsety, które staną się wizytówka, będzie można je zwiedzać tramwajem wodnym, wysiąść na przystankach gdzie będą miejsca do grila, miejsca z piaskiem z plaży do relaksu i inne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

A dalej w głąb Parsety mogą powstać, wioski tematyczne, park oraz miejsce gdzie można spotkać zwierzęta.
Cytować
0 #39 pianista 2019-01-11 13:18
Cytuję Goly:
Cytuję pianista:
Cytuję Katarzyna.:
Gdzie są koncert letnie typu "cztery pory roku" i inne znane przyciągające turystów do Parku(który musi być odnowiony w cudowny sposób) razem z efektami swietlnymi...

Ale jest za to fontanna z efektami świetnymi na deptaku obok pomnika Sanitariuszki, tylko, że nie działa. Zabrakło prądu, czy wody,a może kasy Gromek sknera nie dał na zakup oprogramowania do tego wybitnego dzieła techniki cyfrowej?

Ma działać przy ujemnej temp, idioto? Tobie zabrakło połączeń w mózgu.

Goły ty jesteś wesoły. U ciebie są plusy ujemne i plusy dodatnie. Spróbuj mądralo połączyć je na krótko.
Cytować
0 #40 pianista 2019-01-11 13:20
Cytuję Tak....:
Cytuję Tak....:
Trzymamy kciuki za odbudowę brzegów Parsety, które staną się wizytówka, będzie można je zwiedzać tramwajem wodnym, wysiąść na przystankach gdzie będą miejsca do grila, miejsca z piaskiem z plaży do relaksu i inne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

A dalej w głąb Parsety mogą powstać, wioski tematyczne, park oraz miejsce gdzie można spotkać zwierzęta.

Dzikie zwierzęta?
Cytować
+6 #41 Dorota S 2019-01-11 15:45
Cytuję Vous:
Suspense Film Festival to impreza elit i PO. Zwykli kolobrzeżanie nie korzystają z takich luksusow

Poczułam się niezwykle!
Cytować
+3 #42 Szach-mat 2019-01-11 17:41
A ja proponuję zorganizować turniej szachowy o indywidualne mistrzostwo świata i te 100 tys. złotych z festiwalu przeznaczyć na nagrodę główną. Z pewnością znajdą się sponsorzy, którzy się dołożą do takiej imprezy. Kołobrzeg będzie promowany na cały świat. Gdyby to był coroczny element promocji miasta, byłby to hit na miarę innych miast znanych z tego rodzaju imprezy. Ewentualnie można rozważyć turniej pretendentów do tytułu mistrza świata.
Może ktoś z organizatorów promocji zbadał możliwości organizacyjne i finansowe takiego przedsięwzięcia, bo imprezy typu festiwal filmowy to impreza niszowa dla wąskiego grona ludzi, a z promocją nie ma wiele wspólnego.
Cytować
+4 #43 Kołobrzeg094 2019-01-11 17:59
Po dzisiejszej sesji budżetowej autor powyższego tekstu wyszedł na osobę niepoważną delikatnie mówiąc.Żenada.
Cytować
+11 #44 Ok 2019-01-11 19:09
Skandal, dziś ludzie Mieczkowskiej też poparli zabranie stówki z festiwalu i ze szpitala!!!
Cytować
+2 #45 memor 2019-01-11 19:26
Cytuję Ok:
Skandal, dziś ludzie Mieczkowskiej też poparli zabranie stówki z festiwalu i ze szpitala!!!

Zostało ci żałosny osobniku,zorganizować ściepę i wypłacić tej ekipie z festiwalu(za dużo powiedziane) te brakujące 100 tysięcy.Masz okazję się wykazać.A od moich pieniędzy - wara.
Cytować
+5 #46 PŻB 2019-01-11 23:33
Cytuję pracownik:
Posada w PŻB już zaklepana ??

Co na to inni pracownicy, którzy normalnie i ciężko pracują w tej firmie, będą na to spokojnie patrzeć, a związki zawodowe ?
Cytować
+4 #47 pianista 2019-01-12 00:08
stówka tu, czy stówka tam, co to za różnica?Pralnia i tak to odpowiednio wypierze
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl