×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Pakiet ulg tylko dla mieszkańców – tak finalnie ma wyglądać program społeczny nazywany Kartą Mieszkańca. Już podczas najbliższej sesji Rady Miasta pod głosowanie samorządowców ma trafić projekt uchwały inicjującej ten program, przygotowany przez prezydent Annę Mieczkowską.
Komentarze  
-4 #1 Zalogowany 2019-02-08 14:21
I to wszystko na jednej kartce? Przecież to śmiech. Gdyby gimnazjalista na WOS coś takiego zaprezentował dostałby najwyżej mierną. Zwiększenie dostępności do komunikacji będzie polegało na tym że będzie więcej i częściej ich jeździć? Co to kurna jest? Tyle miesięcy i takie coś? Kaman.
Cytować
+16 #2 Stoned 2019-02-08 17:19
Aa mnie się podoba! Zwłaszcza to że nie tylko mieszkańcy a płacący tu podatki mogą otrzymać Kartę i te przedszkola że nie trzeba dopłacać powyżej 6tej godziny i miejsca postojowe tylko dla ZKL. I poproszę stenogram Z tej konferencji.
Cytować
+4 #3 Zalogowany 2019-02-08 20:14
4 miejsca płatne nadal, tylko do użycia przez auto z nalepką. Za przedszkola powyżej 6 godziny była ustawowo złotówka więc wychodzi parę złotych dziennie. Cieniutki ten program. Tak to jest jak się naobieca a potem rżnie głupa. 10 minut do roweru darmo dziennie, tygodniowo czy miesięcznie? Popelina.
Cytować
+14 #4 Stoned 2019-02-09 01:50
Na Regulaminie kołobrzeski rower napisano Xl. 4. że nie pobiera się za 20min pierwszej godziny, wiec myślę że TE TYLKO 10min zwiększy te pule każdego dnia. Pare złotych dziennie to mało wiem... Np 4 zł dziennie to jest 960zł rocznie, a przy dwójce dzieci to 2tyś zł aaa to już jest dużo. Na początek zacznijmy od tej Popeliny.

Panie kelner! To danie mi nie smakuje!
A spróbował Pan??
NIE...
Cytować
-2 #5 Zalogowany 2019-02-09 09:29
Większość odbiera dzieci przed 13:30 by nie płacić. Po 15 tej zostaje kilkoro dzieci. To będzie zysk dla kilku dziesięciu rodziców w mieście. Za te "ulepszenia" i tak my rodzice zapłacimy. Już sponsorujemy urząd miasta doplacajac np w szkole podstawowej nr 6 do:
1. Każda klasa we wrześniu musiała przekazać 50 zł na nowe książki do biblioteki.
2. Klasy zwłaszcza 1-3 i zerówki sponsorują tusz do drukarki oraz każde dziecko musi przynieść we wrześniu ryzę papieru.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl