×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kolejny, 5 raz w ciągu ostatnich kilku dni, rozpylono w mieście substancję odstraszającą zwierzęta. Ta ma mocny nieprzyjemny zapach. Tym razem pojawił się on w czterech klatkach schodowych bloku przy ulicy Krzywoustego. Na miejsce wezwani zostali strażacy, policjanci i straż miejska.

Przy użyciu detektorów wykluczono zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców. Udało się dość szybko wywietrzyć mocną woń odstraszacza, jednak możliwe, że zapach będzie wyczuwalny jeszcze jakiś czas. Sprawcę usiłuje namierzyć policja. Pomoże w tym na pewno nagranie z monitoringu, które możecie obejrzeć w poprzednim materiale dotyczącym czwartkowego zdarzenia przy ulicy Waryńskiego. [zobacz]


Komentarze  
+58 #1 Stoned 2019-02-08 14:19
Wcześniej pisałem że tylko Ciebie wymoczyć, teraz wiem że to za mało. Człowieku, mam nadzieję że zapłacisz z własnej kieszeni za te wszystkie akcje służb mundurowych, a potem na lecznie do Tworek.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl