×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzescy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał kierować groźby pozbawienia życia i zdrowia pod adresem dwóch osób. W tym celu użył przedmiotu przypominającego broń.

Do zdarzenia miało dojść w miniony wtorek. Według relacji pokrzywdzonej 40-latek zaczął grozić jej i innemu mężczyźnie pozbawieniem życia i zdrowia przedmiotem przypominającym broń.

W związku z tym, że mężczyzna mógł mieć przy sobie broń policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania wskazanego sprawcy gróźb. Jeszcze tego samego dnia podejrzany został zatrzymany i trafił za kratki policyjnego aresztu. Broń okazała się być plastikową atrapą 

Mundurowi przedstawili 40-latkowi zarzut przestępstwa dotyczącego gróźb karalnych. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl