×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kiedy w niedzielne późne popołudnie w jednym z mieszkań przy ulicy Spółdzielczej w Gościnie zasłabła młoda kobieta natychmiast wezwano ratowników. Na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego, oraz strażacy z Kołobrzegu i OSP Gościno. Przyczyną zasłabnięcia był tlenek węgla. Strażacy ewakuowali cały budynek.

Po sprawdzeniu pomieszczeń okazało się, że w jednym z mieszkań stężenie tlenku węgla przekraczało kilkadziesiąt razy dopuszczalną normą. Młodą kobietę zabrano do szpitala. W czterech mieszkaniach zakazano używania przewody kominowego. Przypominamy, że regularne przeglądy kominów i wentylacji mogą pomóc zapobiec zatruciu czadem. Bardzo pomocne są również coraz popularniejsze elektryczne czujki czadu.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl