×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Już po raz XXIII odbędzie się Kołobrzeski Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Organizatorem wydarzenia jest Przedszkole Miejskie nr 3. Placówka przejęła inicjatywę organizacji festiwalu od nieistniejącego obecnie Klubu Kołobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Festiwal gromadzi każdego roku szerokie grono odbiorców. Jak informują organizatorzy w konkursie wystąpi 68 solistów z 19 przedszkoli publicznych i niepublicznych oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie powiatu kołobrzeskiego.

Początek tegorocznych wokalnych zmagań przedszkolaków zaplanowano w najbliższy piątek 15 kwietnia o godz.15.00 kiedy to w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury rozpoczną się prezentację wszystkich uczestników festiwalu. Dzień później na godzinę 10.00 zaplanowano koncert galowy.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl