×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na 29 i 30 marca Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu zaplanowało X Powiatowy Maraton Artystyczny. W te dni w sali sportowej przy ul. Mazowieckiej wszystkie dzieci które zgłoszą się do zabawy będą mogły brać udział w cyklu czterech konkursów mających na celu popularyzacje wszelkich form sztuki i młodzieży.

Rywalizacja będzie odbywać się konkursie piosenki, plastycznym, małych form teatralnych oraz tanecznym. Warunkiem uczestnictwa w Maratonie będzie dostarczenie zgłoszenia do co najmniej jednego konkursu do siedziby Ogniska lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na karcie zgłoszeniowej. Formularz można pobrać bezpośrednio [tutaj].

Czas nadsyłania zgłoszeń upływa 18 marca. Więcej informacji na temat dwudniowej zabawy można znaleźć na stronie internetowej: opp.kolobrzeg.pl. Honorowy patronat nad imprezą objął  Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.


Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl