https://www.hotelleda.pl/restauracja/kuchnia
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Grupa Lektorska działająca przy Prafii N.M.P w Trzebiatowie wraz z opiekunką Małgorzatą Labuhn serdecznie zaprasza na teatralno-wokalną inscenizacje "Męki Pańskiej" która odbędzie się 13 kwietnia 2019r. w Kołobrzeskiej Katedrze po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 17.00.

Część wokalną występu wraz z członkami grupy wykona zespół ''Kołobrzeskie Nutki'' pod opieką siostry Zacharii Kulik.


Trzebiatowski zespół przedstawi klasyczną formę misteryjna tradycyjnie odgrywaną w okresie wielkopostnym, jako wspomożenie przygotowaniu się dobrego przeżycia Świąt Wielkiej Nocy. Od turystyczno rozrywkowych wystawień Męki Pańskiej trzebiatowskie opracowanie charakteryzuje się skupionym śpiewem wielogłosowym i bezpretensjonalną inscenizacją.


- Nie szukamy spektakularnych efektów, gdyż Pasja w naszym ujęciu to przede wszystkim modlitwa, tak rozumiem swoją działalność z młodzieżą – powiedziała reżyser spektaklu Małgorzata Labuhn.


Zapowiada się mocne przeczycie duchowe, głoszone przez Młodych z Trzebiatowa z których znaczna część uczy się kołobrzeskich szkołach średnich.
Komentarze  
-5 #1 Szogun 2019-04-13 13:13
To ma przykryć Strajk Nauczycieli! Celowo robi się takie rzeczy, by odwrócić uwagę od protestu. To... to... to... prrr... pfff....errgghhhhh..... tfuujjj..... aaaa..... Ale się splułem ze złości !!!
Wasz Leming
Cytować
-3 #2 pocztamorska 2019-04-14 11:14
Wzruszające i pokorne wykonanie, brawo Trzebiatów.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl