×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Aktualności

W niedzielę nad ranem doszło do kolejnej kolizji na trasie S6. Tym razem pomiędzy kołobrzeskimi węzłami Wschód i Zachód.
Nowa restauracja turecka, Maremaris Grill w Kołobrzegu zatrudni pizzermana oraz pomoc kuchenną.
Po naszej publikacji, dotyczącej ataku wilczura na mieszkankę Kolobrzegu i jej psa, odezwała sie do nas właścicielka owczarka niemieckiego.
To będzie wyjątkowa atrakcja dla mieszkańców Kołobrzegu. W ostatni weekend ferii do miasta nad Parsętą zawita ekipa Radia ZET.
Jak już mogliście się dowiedzieć z naszego portalu, w sobotę wieczorem doszło do zderzenia samochodu osobowego z Pendolino jadącym w stronę Kołobrzegu.

Często informujemy o oszustach wykorzystujących osoby starsze, a także korzystających z nieuwagi poszkodowanych. Chcący się wzbogacić cudzym kosztem stosują przeróżne środki do osiągnięcia celu. Tak też było w minioną środę. Ofiarą oszustwa stał się 39-latek.

Kołobrzeska policja dalej apeluje o ostrożność. Wcześniejsze nagłaśnianie spraw widocznie przyniosło efekt, gdyż pomimo prób nie doszło do żadnego oszustwa. W czwartek policjanci odebrali kilkanaście sygnałów o próbach oszustw.
W sobotę przed godziną 22.00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o płonących balotów przy drodze wojewódzkiej nr 162, pomiędzy Ząbrowem a Gościnem.

Do wydarzenia doszło w okolicach ulicy Kujawskiej. Spacerującą kobietę i jej małego pupila znienacka zaatakował owczarek niemiecki, którego właściciele wyprowadzili bez smyczy i kagańca. Poszkodowana ma pogryzione ramię, poraniony został również jej pies.

Trzy zastępy straży pożarnej, policja i ratownicy medyczni pojawili się w czwartek wieczorem przy ulicy Okopowej. Alarm podniosła rodzina kobiety, z którą nie było kontaktu. Powiadomiono policję, która poprosiła o pomoc strażaków. Ci szykowali się już do wejścia do mieszkania od zewnątrz.
Pendolino jadące do Kołobrzegu na godzinę 23.00 miało w sobotę wieczorem około 150 minut opóźnienia
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu ogłasza zamówienie na Usługi Społeczne na „świadczenie usług gastronomicznych dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu na bazie lokalowej dzierżawionej od Zamawiającego” Szczegóły ogłoszenia pod adresem
To impreza znana już w całym kraju. Ogólnopolski Zjazd Krystyn tym razem zorganizowany zostanie w Kołobrzegu.
Myślisz nad nowym pomysł na wieczór? Może tak zmienić coś i wyjść z przyjaciółmi do kina, napić się prosecco i zjeść kubełek pysznych lodów.
Konieczność ujednolicenia stawki za opłatę uzdrowiskową nie oznacza jednolitej opinii kołobrzeskich radnych w tej sprawie. Prezydent chce obniżyć kwotę podatku, część radnych opowiada się za dotychczasową stawką. Możliwe, że projekt Mieczkowskiej poprze opozycja.