×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

KLUB ZDROwiA: Chroń swoje serce, masz je tylko jedno - program żywieniowy

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
13 marzec 2019 18:00
Miejsce
Ul. Bociania 5 - Bociania 4
87-100 Kołobrzeg, Polska
Telefon
609602488
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klub Zdrowia w Kołobrzegu zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę -13 marca, o godzinie 18.00 - przy ulicy Bocianiej 4 w Kołobrzegu.

Temat naszego spotkania to: "Chroń swoje serce, masz je tylko jedno - program żywieniowy", a przedstawi go Pani Lidia Szłowieniec - wieloletnia prelegentka i promotor zdrowego stylu życia, absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka Akademii Rolniczej w Poznaniu oraz dietetyki i poradnictwa na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (studia podyplomowe).

 

"Choroby serca zabijają ludzi o wiele za wcześnie, a wielu pacjentom nie udaje się nawet zdążyć do szpitala po pierwszą pomoc.

Możesz dokonać wyboru i sprawić, że zawał serca czy nagła śmierć na tle sercowym będzie prawie niemożliwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

W Twoim zasięgu jest radykalne obniżenie poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi, co w konsekwencji pomoże odwrócić chorobę niedokrwienną serca.

W ciągu ostatnich stuleci badania naukowe dowodzą, że to co spożywamy codziennie i suplementy, które zażywamy nie tylko eliminują czynniki ryzyka chorób serca, ale także cofają skutki, leczą oraz zapobiegają chorobie.

Zmiana Twoich nawyków żywieniowych i stylu życia może uratować Ci życie.

Poznaj najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób !!!"

- Lidia Szłowieniec

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Po spotkaniu uczestnicy będą mieli możliwość degustacji zdrowych potraw, które mają korzystny wpływ na pracę serca.

 
 

Terminy

  • 13 marzec 2019 18:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda