×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Piotr ZOLA Szulowski

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
13 kwiecień 2019 20:00
Miejsce
Klubokawiarnia Centrala - Wąska 1
87-100 Kołobrzeg, Polska

Dwa plus jeden - w swoim nowym programie Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami - wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest - nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.


Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko - człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.


Ogólnie rzecz biorąc, Drogi Synu Piotra, ten opis jest próbą usprawiedliwienia tego, co tata robił, jak już kiedyś przyjdzie czas, że obejrzysz jego program. Wybacz tacie, bo dopiero się uczył nim być.


Support: Mateusz Kiedrowski


Start: 13 kwietnia, godz. 20:00
Miejsce: Centrala Klub Muzyczny
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
Bilety: od 25 zł

 
 

Terminy

  • 13 kwiecień 2019 20:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda