×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
 

Dobre Tony - Barbara Wrońska

wronska
Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
23 lipiec 2020 18:00
Miejsce
Regionalne Centrum Kultury - Solna 1
78-100 Kołobrzeg, Polska

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Barbary Wrońskiej w ramach cyklu RCK DobreTony. Termin: 23.07.2020 | scena plenerowa RCK | ul. Solna 1. MadMat dj set: 18:00 | koncert: 20:00. Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona). Wejściówki będą wręczane przed wejściem na teren imprezy.


Barbara Wrońska to utalentowana wokalistka, kompozytorka, aranżerka, autorka tekstów, artystka niebanalna i nieprzewidywalna, a zarazem pracowita i skromna. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Od niedawna artystka solowa – jej debiutancki album, ukazał się w lutym 2018 i odniósł duży sukces, a singiel „Nie czekaj” przekroczył 1 200 000 odsłon na YouTube. Za płytę „Dom z ognia” Barbara otrzymała nagrodę Mateusza Trójki oraz 2 nominacje do nagrody Fryderyk 2019 (Płyta Roku i Kompozytor Roku).


Małe koncerty mają swój urok i w nieoczywisty sposób są najlepsze. Nawet z pewnymi ograniczeniami. Przekonamy się o tym wspólnie? Letnia atmosfera, bliskość morza, odpoczynek i spotkania na świeżym powietrzu przy dobrych tonach. To wszystko składa się na nowy cykl koncertów organizowanych na scenie plenerowej RCK. Raz w tygodniu, przestrzeń miejska przy ul. Solnej 1 wypełni się muzyką czerpiącą z różnych gatunków; intrygującą i oryginalną, skłaniającą do refleksji, zabawy lub zwyczajnie pozwalającą odetchnąć. Nic więcej nie potrzeba. Naturalnie, poza odrobiną słońca.


Przed koncertami - od godz. 18:00 - o dobry nastrój i muzyczne inspiracje zadba specjalnie przygotowany dj set w wykonaniu MadMata. Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia!


 
 

Terminy

  • 23 lipiec 2020 18:00

Wspierane przez iCagenda