×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
 

Spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety"

przyszedl
Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
14 lipiec 2020 19:00
Miejsce
Regionalne Centrum Kultury - Solna 1
78-100 Kołobrzeg, Polska
Regionalne Centrum Kultury zaprasza na spektakl (komedię) "Przyszedł mężczyzna do kobiety" w wykonaniu aktorów Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. 14.07.2020 (wtorek), godz.19.00, sala widowiskowa RCK. bilety: 35 zł normalny, 30 zł ulgowy/Karta Mieszkańca do kupienia w kasie RCK ul. Solna 1 oraz na kupbilecik.pl

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” Siemiona Złotnikowa to doskonała komedia, napisana w wyjątkowym, unikalnym rosyjskim stylu: śmiejemy się do rozpuku z jej bohaterów, ale jednocześnie jesteśmy głęboko wzruszeni ich losami.

Para doświadczonych przez życie ludzi: Dina i Wiktor spotyka się na pierwszej, zaaranżowanej przez znajomych randce. Już jej początek jest zgoła niefortunny. On przychodzi za szybko, ona go strofuje i wyprasza z domu… Tak zaczyna się ten subtelny „taniec godowy”, w którym pierwsze skrzypce grają: wzajemne przyciąganie się i odpychanie, skrępowanie i tęsknota za bliskością drugiej osoby, nieporadność i gotowość do przełamania własnego wstydu i lęków.

Czy Dina i Wiktor przetrwają tę próbę? Czy zwycięży rodzące się uczucie i chęć pokonania dojmującej samotności czy też ich związek nie przetrwa? Brawurowo zagrana przez Żanettę Gruszczyńską – Ogonowską i Wojciecha Rogowskiego słodko-gorzka komedia przenosi widzów w świat niepokojów i radości towarzyszących nam wszystkim.
 
 

Terminy

  • 14 lipiec 2020 19:00

Wspierane przez iCagenda