×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
 

Bartosz Zalewski i Tomek Kołecki

standup
Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
4 wrzesień 2020 20:00
Miejsce
Klub Muzyczny Centrala - Wąska 1
87-100 Kołobrzeg, Polska
hype-art management zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór STAND-UP w Twoim mieście, które odwiedzają wybitni w swej sztuce artyści Bartosz Zalewski i Tomek Kołecki. ??

---

Bartosz Zalewski - Szósty już solowy program Bartosz Zalewskiego będzie zawierać wszystkie dotychczasowe elementy, tj. głoski poukładane w słowa, te zaś w zdania. Może też pojawić się kilka nowych elementów, niewykluczona jest tzw. śpiewogra, elementy filipińskiej eskrimy i typowego podjazdu na bajerę.
Roboczy tytuł tego materiału stand-upowego to: TU WSTAW WŁASNĄ NAZWĘ.
Rozrywka dla każdego, wedle uznania.

Tomek Kołecki - Tomek Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.


--------

Bilety:

- przedsprzedaż online:
I pula: 35 PLN
II pula: 40 PLN

LINK
http://kbq.pl/49419


- w dniu wydarzenia: 45 PLN
 
 

Terminy

  • 4 wrzesień 2020 20:00

Wspierane przez iCagenda