×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W SOSW „Okruszek zakończył się projekt edukacyjno -  profilaktyczny „Twórcze spotkania”  – czas wolny bez alkoholu.”, realizowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Kołobrzegu Był on realizowany dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg na rok 2019.

W trakcie czterech spotkań uczniowie   nauczyli się sztuki wytłaczania i wykrajania elementów do tworzenia kartek okolicznościowych, albumów, ozdabiania zdjęć za pomocą maszynki tnąco – wytłaczającej a także papierów kolorowych, różnego rodzaju stempli i dziurkaczy.

Umiejętności jakie nabyli zapewnią najlepsze warunki do rozwoju przyszłej aktywności twórczej i zawodowej. Wykonane prace uczniowie  zaprezentują  podczas uroczystości, festynów czy imprez okolicznościowych.

Celem projektu było promowanie twórczego spędzania czasu wolnego, jak również integracja środowiska uczniowskiego.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl