×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Klaudia Brzezińska z Zespołu Szkół Nr 2 wygrała plastyczny konkurs „Stop przemocy w rodzinie”. Kołobrzeżanka okazała się bezkonkurencyjna i to właśnie jej praca przypadła do gustu jury konkursu. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w piątek w Biurze Rady i Zarządu Powiatu. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło 19 prac od uczniów kołobrzeskich szkół ponadgimnazjalnych. Oceniane one były pod względem oryginalności, walorów plastycznych oraz treści merytorycznej związanej z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.

Komisja Konkursowa przyznała I, II i III miejsce oraz jedno wyróżnienie oraz jedno wyróżnienie za pomysł i inwencję twórczą. I tak miejsce I przypadło Klaudii Brzezińskiej. Jako druga na podium uplasowała się Katarzyna Gacka – uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak. Trzecie miejsce przypadło ex aequo – uczennice Zespołu Szkół Nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego - Katarzyna Szkałuba oraz Aleksandra Krześlak. Z kolei Wyróżnienie za pomysł i inwencję twórczą otrzymała Katarzyna Blinkiewicz z Zespołu Szkół Nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego.

Celem konkursu było m.in.: prowadzenie działań związanych z edukacją społeczną, podnoszenie świadomości społecznej na temat przyczyn i skutków przemocy w rodzinie oraz promocja postaw społecznych oraz działań wolnych od przemocy. Uczestnikami konkursu byli wyłącznie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kołobrzeskiego.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA