×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
5 stycznia w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej oraz wyłonienie laureatów XXII Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Piotruś Pan”. Komisja Konkursowa w składzie: Aneta Buczkowska – dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 6 w Kołobrzegu, Lidia Michalczyk – przewodnicząca Rady Rodziców, Alina Kornak – psycholog, oligofrenopedagog, Iwona Linkiewicz – oligofrenopedagog oraz Angelika Nowak – neurologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej, wśród nadesłanych prac wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria I dzieci od 2,5 do 4 lat

I miejsce Sara Andrzejczak
opiekun: Marlena Andrzejczak

II miejsce Amelia Urbankowska
opiekun: Dominika Martoń-Jaroszewska
Samorządowe Przedszkole nr 1,
Łochowie

III miejsce Szymon Walczyk
opiekun: Izabela Kamińska – Walczyk
Zespół Szkół Masłowie im. Jana Pawła II, Kielce

Wyróżnienia:
Praca grupowa:
Aleksandra Bogdajewicz, Zofia Bochra, Sonia Bors,
Zuzanna Krzywicka, Martyna Błaszczak, Ignacy Gołębiowski,
Natalia Myszka, Barbara Krajewska
opiekunowie: Aneta Manelska, Małgorzata Szałaj
Miejskie Przedszkole 250 „Akwarelka”, Warszawa

Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 2,5 do 4 lat

I miejsce Hanna Lisowska, Miłosz Kalinowski, Marcel Skoneczny (praca grupowa)
opiekun: Magda Zienkiewicz
Integracyjne Przedszkole nr 4, Bartoszyce
II miejsce Konrad Badowski
opiekun: Aleksandra Rychcik
Niepubliczne Przedszkole nr 2 Sezamkowe, Bydgoszcz
III miejsce Karolina Nowak
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów

Kategoria III
dzieci od 5 do 7 lat

I miejsce Oskar Uptas
opiekun: Katarzyna Pieńczak
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1,
Tomaszów Mazowiecki

II miejsce Wojciech Ampulski
opiekun: Karolina Górzyńska
Zespół Szkół nr 36, Bydgoszcz

III miejsce Emilia Szpak
opiekun: Wiesława Zachara
Publiczna Szkoła Podstawowa,
Łapanów

Wyróżnienia:

Maria Węgrzyn
opiekunowie: Dorota Sykuła, Joanna Wrzołek
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8, Słupsk


Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 5 do 7 lat
I miejsce Oliwier Przybyłowicz
opiekun: Maria Pater
Zespół Szkół, Klęczany

II miejsce Laura Czaban
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów

ex aequo

II miejsce Kinga Czaban
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów




III miejsce Amelia Chaber
opiekun: Agnieszka Dziedzic
Niepubliczne Przedszkole Koralik, Sochaczew

Wyróżnienia:

Kamil Gęślak
opiekunowie: Małgorzata Bielska
Publiczna Szkoła Podstawowa, Łapanów

ex aequo

Mateusz Rzentkowski
opiekun: Anna Pawluczuk
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Toruń.


Komentarze  
+1 #1 ola kg 2016-01-13 21:06
Super Fajnie ze przedszkole organizuje takie konkursy bo....

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA