×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Spot do kampanii społecznej ,,CHCE MI SIĘ CHCIEĆ” charytatywnie zrealizowany został przez Krzysztofa Klincewicza (Kulturalne Studio Filmowe) z udziałem podopiecznych ze świetlic Gminy Kołobrzeg w Zieleniewie (Piotr Mełnicki, Oliwer Brynkiewicz, Zosia Nikel), w Grzybowie (Amelka Skubisz, Julia Hubert, Zuzia Strzelczyk) w Przećminie (Katarzyna Sawicka) pod opieką wychowawczyni Kamili Tyczyńskiej.

Materiał został nakręcony na terenie Gminy Kołobrzeg i okolicach. Kampania ma na celu oderwanie młodzieży od komputerów i telefonów oraz ukazanie pasji, hobby jako alternatywa dla spędzania wolnego czasu. Prace nad projektem trwały od kwietnia do końca czerwca, dla niektórych były nowym wyzwaniem i doświadczeniem. Celem kampanii to ukazanie drzemiących talentów, pobudzenie człowieka do działania, poprzez realizację marzeń i planów, wykorzystując czas wolny. Rezultat można zobaczyć na poniższym filmie.


Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama