×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W dniu 24 stycznia br. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Kołobrzeg odbyło się kolejne bezpłatne szkolenie zorganizowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości i Gminę Kołobrzeg skierowane do tutejszych przedsiębiorców.

Celem szkolenia było przestawienie przedsiębiorcom informacji o wybranych zmianach podatkowych w 2020 roku. W szczególności dotyczyło do zmian związanych z VAT, „białą listą podatników", statusu podatnika VAT czy spraw związanych z płatnościami i dokumentowaniem obrotu gospodarczego, split paymentu a także kas fiskalnych, w tym kas fiskalnych online. Szczegółowy plan przeprowadzonego szkolenia można zobaczyć


Szkolenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a Sala Konferencyjna była zapełniona po brzegi. Niestety, z racji ograniczonej liczny miejsc, nie wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział.


Na wstępie szkolenia zaprezentowano również ofertę Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości umożliwiającej przedsiębiorcom pozyskanie środków na szkolenia, dokształcanie, kursy, a nawet studia podyplomowe dla siebie i swoich pracowników. Więcej na ten temat można dowiedzieć się na www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl


Szkolenie okraszone prezentacją przeprowadziła pani Beata Kuśmierek – praktyk, doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL certyfikowanej jednostki szkoleniowej SUS 2.0, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.

Wszyszcy uczestnicy otrzymali bezpłate materiały szkoleniowe oraz zaświadczenia o uczestnictwie.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama