×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Polska Fundacja Przedsiębiorczości, jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz Gmina Kołobrzeg mają  przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Jak pokonać konkurencję i skutecznie wykorzystać nowoczesne kanały w promocji firmy”.

Celem szkolenia jest:
-poznanie metod skutecznego konkurowania na wysoko konkurencyjnym rynku,
-wskazanie optymalnych metod konkurowania od rodzaju biznesu i rynku na jakim działa.
-poznanie optymalnych metod komunikacji marketingowej i sprzedażowej w nowoczesnych kanałach komunikacji dla rynków B2C i B2B.

Szkolenie jest przeznaczone dla właścicieli i zarządzających małych i średnich  firm, którzy chcą szukają metod i pomysłów na pokonanie konkurencji i skuteczne wykorzystanie nowoczesnych kanałów i mediów do promocji i sprzedaży. Szkolenie łączy wykład z warsztatem. Uczestnicy poznają nowe treści podczas prezentacji, analizy case-ów, dyskusji, zaś nabywają umiejętności podczas ćwiczeń. Metody pracy są dopasowywane do potrzeb i preferencji uczestników. Treści szkoleniowe odnoszą się do biznesów, reprezentowanych przez uczestników.


Szkolenie poprowadzi pani Katarzyna Łukaszuk. Trener i konsultant z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jest praktykiem biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek nowych biznesów, produktów i usług. Ma dużą praktykę w działaniach marketingowych i sprzedażowych w internecie. Pracuje dla start-up-ów, korporacji i MŚP. Specjalizuje się w sprzedaży, marketingu. Prowadzi firmę konsultingową oraz bloga o zarządzaniu sprzedażą. Szczegółowy harmonogram szkolenia przekazujemy poniżej.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu możliwość pobrania zaświadczenia o uczestnictwie w formie pliku pdf. Szkolenie odbędzie się w dniu 6 lutego 2020 r. (czwartek) w godzinach 09.0015.45 w sali konferencyjnej nr 01 (na poziomie -1) Urzędu Gminy Kołobrzeg przy ul. Trzebiatowskiej 48a w Kołobrzegu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W celu zapisania się na szkolenie, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (www.pfp.com.pl). Rejestracja na szkolenie jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza.


ZAPISZ SIĘ

W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Patrycją Pińkowską, tel.: 91-312-92-22, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z panią Małgorzatą Aptewicz, tel.: 94 35 30 420 wew. 18 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
    
Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez Uczestnika zapoznania się z ogólnymi warunkami organizacyjnymi szkoleń PFP i wyrażeniem zgody na ich zastosowanie.


ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama