×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Kołobrzegu nastąpiło podpisanie długo oczekiwanej umowy na dokończenie Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie.

Przy podpisywaniu umowy po stronie Zamawiającego, czyli Gminy Kołobrzeg obecni byli Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek, Radny Gminy Kołobrzeg prof. Tomasz Królikowski z Budzistowa oraz Kierownik referatu inwestycji Elżbiera Retyk. Po stronie Wykonawcy obecny był pan Adam Dzik, jako przedstawiciel firmy HYDROBUD z Ustronia Morskiego. Wartość umowy na dokończenie rozpoczętej budowy wynosi blisko 6 milionów zł.


Adam Dzik oświadczył, że jego celem będzie jak najszybsze ukończenie inwestycji, z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości prac budowlanych. Zgodnie z umową termin zakończenia prac wyznaczono na dzień 20 lipca 2020 r., jednak przedstawiciel wykonawcy, ocenił, że „Myślimy, że można ten termin okroić”. Jest to realne, gdyż istnieje dokumentacja budowlana, utrzymany jest kontakt z podwykonawcami, którzy brali udział w dotychczasowych pracach przy Centrum Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie.


Wójt Gminy Kołobrzeg mocno wyraził zadowolenie, że inwestycję dokończy lokalne przedsiębiorstwo, z terenu powiatu Kołobrzeskiego, która posiada stosowne doświadczenie we wcześniejszych realizacjach podobnych inwestycji np. w porcie w Kołobrzegu, Dziwnowie. Wyraził nadzieję, na wcześniejsze, ale realne zakończenie budowy nawet w okolicach 1 lipca br., co zakończy ostatecznie długotrwały proces związany z tą inwestycją, która posłuży mieszkańcom i turystom wspierając i promując sporty wodne w naszej gminie.
Komentarze  
+4 #1 Marko 38 2020-03-22 07:05
Hehe dobre...
+2 #2 Just True 2020-03-29 17:12
Nie wierzę... Największy przekręt w mieście, oszukał społeczeństwo licznie na 6 milionów... I proszę kolejny raz ta sama historia. Kpina z ludzi... Gdzie jest CBA?

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama