×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Gmina Kołobrzeg rozpoczęła przygotowania do nadchodzącego sezonu letniego. Od 4 maja hotele mogły wznowić działalność. Z dnia na dzien coraz więcej ośrodków zostaje otwartych na nowo. Jednak nie można zapominać o bezpieczeństwie.

„Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem w tym sezonie.”- jak powiedział wójt Włodzimierz Popiołek. W Gminie rozdawano maseczki oraz przyłbice dla mieszkańców, zakupiono ozonatory. Mogą być one wypożyczane celem sterylizacji obiektów turystycznych z GOSTiRu.


W miarę wprowadzania kolejnych etapów powrotu do normalności przez rząd RP znoszone będą ograniczenia związane z COVID-19. Daje to nadzieję na dobry sezon turystyczny. Bezpieczeństwo naszych gości jest najważniejsze i trzeba o tym pamiętać.


By chronić pracowników obiektów turystycznych Gmina Kołobrzeg we współpracy z Politechniką Koszalińską zapewniła pierwszą dostawę przyłbic przypisanych dla działających hoteli, ośrodków oraz pensjonatów na terenie Gminy- kolejne będą sukcesywnie doręczane. Każdy taki obiekt, który posiada aktualny wpis do Ewidencji Gospodarczej i jest częścią projektu „Obiekt z Klimatem” może otrzymać przyłbice.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo, pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W mailu prosimy podać nazwę działalności, adres oraz numer NIP, wtedy też będzie można ustalić sposób odbioru przyłbic.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama