×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Remont 650 metrowego odcinka na jednym z osiedli w Drzonowie kosztował 1,7 mlin złotych. Odbioru inwestycji dokonał wójt Włodzimierz Popiołek, specjalista ds. inwestycji Urzędu Gminy Kołobrzeg Zbigniew Pilipów w obecności wykonawcy i projektanta oraz sołtysa Czesława Krupińskiego. Za kwotę blisko 1,7 mln zł wykonano nową nawierzchnię z kostki brukowo - betonowej na długości 650 metrów tzw. drogę pieszo-jezdną.

Od skrzyżowania z drogą powiatową przy szkole (wjazd obok przystanku) do skrzyżowania z drogą gminną, a także wzdłuż budynków nr 5,6,7,8. Wykonano kanalizację deszczową, oświetlenie drogi, oznakowanie oraz umocniono skarpy przy wylocie drogi. Prace trwające 5 miesięcy wykonało Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych PRIN Jacek Zadka z Grzybowa. Odbioru jak widać na zdjęciach, dokonano w zimowej scenerii, która nie daje możliwości w pełni ukazania wykonanych prac. Gdy tylko warunki pozwolą informację uzupełnimy o dodatkowe zdjęcia inwestycji.
Komentarze  
-2 #1 Asia87 2018-02-09 15:27
No wlasnie w zimowej scenerii to co widzieli? A juz sie zapada
+4 #2 ZKL XXX 2018-02-10 08:05
Cytuję Asia87:
No wlasnie w zimowej scenerii to co widzieli? A juz sie zapada

Jak się zapada to zgłoś ten problem. Wykonawca na pewno daje gwarancję i to poprawi. Brakuje tylko wyznaczenia miejsc parkingowych bo teraz wolna amerykanka jest gdzie komu pasuje niejednokrotnie utrudniając przejazd lub przejście innym. Pozatym droga super.
+1 #3 Sołtys 2018-02-11 19:02
Czy my z malutkich sołectw też dostaniemy tak duże dofinansowanie? Na drogi, chodniki czy oświetlenie?

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama